fbpx

Airdropy, darmowe kryptowaluty: Spheroid Universe + Mach + Globatalent = 85$+ za 12 minut pracy

Dziś mamy dla Ciebie 3 Airdropy, w których do zgarnięcia są darmowe kryptowaluty od projektów: Spheroid Universe, Mach + LAToken i Globatalent  o łącznej, szacunkowej wartości odpowiadającej ekwiwalentowi 85+ $, wypłacane w kryptowalutach projektów. Airdropy wykonamy w niecałe 12 minut. Jak wykonać poszczególne Airdropy, jakich zasobów oraz ile czasu będziesz potrzebował na ich wykonanie opisujemy poniżej. Oczywiście, czy wykonasz wszystkie Airdropy czy tylko jeden z nich zależy już wyłącznie od Ciebie. Zatem, do dzieła! – darmowe kryptowaluty same na portfel nie wpadną

Czym są Airdropy?

Jeśli jeszcze nie wiesz czym są airdropy, to zanim zaczniesz wykonywać zadania zalecamy kliknąć “+ Czytaj więcej”. Jeśli już wiesz czym są airdropy i jak bezpiecznie zarabiać darmowe kryptowaluty możesz przejść do wykonywania zadań.

Czytaj więcej...

Airdropy organizowane przez projekty kryptowalutowe to zabieg marketingowy stosowany przez twórców projektu, mający na celu zwiększenie tzw. brand awareness, czyli świadomości marki na rynku. Wykonując airdropy zostaniemy poproszeni o zrobienie prostych zadań (jak np.: polajkowanie, obserwowanie strony, napisanie komentarza lub udostępnienie posta), za których wykonanie otrzymamy darmowe kryptowaluty.

Pamiętaj aby w formularzach nigdy nie podawać wrażliwych danych (wykonując airdropy nie musimy [i nie powinniśmy] wypełniać organizatorom pełnego KYCa, jak podczas inwestowania w ICO). Pamiętaj również aby wykonując airdropy używać portfela, które klucz prywatny kontrolujesz  Ty a nie giełda, np. MyEtherWallet (jak założyć portfel MEW dowiesz się tutaj: LINK). Jeśli robiąc airdropy użyjesz portfela giełdowego, wtedy giełda otrzyma Twoją nagrodę w tokenach. Jeśli jeszcze nie wiesz czym są airdropy i jak bezpiecznie otrzymać swoje darmowe kryptowaluty, zalecamy zapoznać się z BHP wykonywania airdropów: LINK.

Spheroid Universe – SPH

KRÓTKI OPIS PROJEKTU:

Spheroid Universe jest funkcjonującą platformą rzeczywistości rozszerzonej (AR), która nakłada ciągłą warstwę rzeczywistości rozszerzonej na powierzchnię Ziemi, która jest podzielona na przestrzenie — wykresy o dokładnych współrzędnych geograficznych. Obiekty AR mogą być publikowane w przestrzeni(ach) w celach estetycznych, rozrywkowych i reklamowych. Obiekty te można obserwować za pomocą smartfonów, okularów i kasków AR z aplikacją Spheroid Universe. Głównym produktem użytkownika platformy jest sieć społecznościowa rozszerzonej rzeczywistości. Wykorzystuje Lokalizacje jako podstawę swojego modelu biznesowego.

STRONA PROJEKTU: https://www.spheroiduniverse.io/

SZACUNKOWA WARTOŚĆ TOKENÓW ZA WYKONANIE ZADAŃ: 40$ + 5$ Ref 

CZAS POTRZEBNY NA WYKONANIE ZADAŃ: 4+ minuty

ZASOBY NIEZBĘDNE BY OTRZYMAĆ DARMOWE KRYPTOWALUTY:

 • Email
 • adres portfela ETH lub adres portfela kompatybilnego z tokenami ERC20, na który chcesz otrzymać darmowe kryptowaluty (NIE portfel giełdowy!)

JAK UZYSKAĆ DARMOWE KRYPTOWALUTY

 1. Porozmawiaj z tym Botem na Telegramie
 2. Przejdź test na człowieczeństwo i wykonaj zadania
 3. Dołącz do kanałów na Telegramie
 4. Polub strony na Twitterze i prześlij dalej przypięty Tweet
 5. Podaj swoje dane do Bota
 6. Otrzymasz 400 SPH, za każde polecenie otrzymasz 50 SPH

 

OPCJONALNIE: Niektóre airdropy dysponują programem partnerskim. Możesz polecić tego airdropa znajomym, dzięki czemu dostaniesz dodatkowe darmowe kryptowaluty w tokenach projektu.

Mach + LAtoken – MACH

KRÓTKI OPIS PROJEKTU:

Świat kryptowalut, z którego może korzystać każdy w codziennym życiu, stał się mottem naszego projektu. Celem jest rynek indywidualnego obrotu aktywami. Rynek jest tak rutynowy i ogromny, że każdy mógł mieć szansę handlować dobrami osobistymi przynajmniej raz w życiu.

STRONA PROJEKTU: https://mymach.io/

SZACUNKOWA WARTOŚĆ TOKENÓW ZA WYKONANIE ZADAŃ: 12$ + 20$ Ref + 30$ LA

CZAS POTRZEBNY NA WYKONANIE ZADAŃ: 6+ minut

ZASOBY NIEZBĘDNE BY OTRZYMAĆ DARMOWE KRYPTOWALUTY:

 • Telegram
 • Telefon
 • Email
 • adres portfela ETH lub adres portfela kompatybilnego z tokenami ERC20, na który chcesz otrzymać darmowe kryptowaluty (NIE portfel giełdowy!)

JAK UZYSKAĆ DARMOWE KRYPTOWALUTY:

 1. Utwórz konto na LATOKEN.
 2. Kliknij „Zarezerwuj tokeny” (reserve tokens) i zweryfikuj swój e-mail.
 3. Czatuj z MACH botem na Telegramie.
 4. Dołącz do ich kanału na Telegramie (1 MACH).
 5. Przejdź weryfikacje Tier 2 na LAtoken aby otrzymać tokeny!
 6. Dołącz do ich kanału na Kakao (opcjonalne 1 MACH).
 7. Ściagnij MACH Adventure na Androida lub IOS. (10 MACH)
 8. Otrzymasz 12 monet MACH.
 9. Otrzymasz również 1 MACH za każde polecenie, do 20 poleconych..
 10. Po zakończeniu Airdropa tokeny zostaną wysłane do twojego portfela LATOKEN.
 11. Uruchom kolejnego Bota LAToken na Telegramie, aby zdobyć jeszcze więcej żetonów LA !!
 12. Otrzymasz 30–100 tokenów LA po zakończeniu Airdropa.
 13. Zarób także 8 LA za każde polecenie.

 

OPCJONALNIE: Niektóre airdropy dysponują programem partnerskim. Możesz polecić tego airdropa znajomym, dzięki czemu dostaniesz dodatkowe darmowe kryptowaluty w tokenach projektu.

Globatalent – GBT

KRÓTKI OPIS PROJEKTU:

GlobaTalent to globalny rynek, który tokenizuje talent — pozwalając ludziom na całym świecie inwestować w swoich ulubionych sportowców i idoli sportowych. Wspieramy jednych z największych idoli sportowych na świecie. Tokenizując sportowców, drużyny i kluby, dajemy wszystkim szansę na udział w swoich idolach, a nawet obstawianie przyszłych talentów. Naszym celem jest doprowadzenie do tej platformy najlepszych idoli sportowych na świecie.

STRONA PROJEKTU: https://globatalent.com/

SZACUNKOWA WARTOŚĆ TOKENÓW ZA WYKONANIE ZADAŃ: 2.5$ + 1$ REF

CZAS POTRZEBNY NA WYKONANIE ZADAŃ: 2 minuty

ZASOBY NIEZBĘDNE BY OTRZYMAĆ DARMOWE KRYPTOWALUTY:

 • Email

JAK UZYSKAĆ DARMOWE KRYPTOWALUTY:

  1. Zarejestruj się na stronie GlobaTalent.
  2. Zweryfikuj Email i zaloguj się
  3. Otrzymasz 2500 GBT
  4. Otrzymasz też 1000 GBT za każde polecenie

 

OPCJONALNIE: Niektóre airdropy dysponują programem partnerskim. Możesz polecić tego airdropa znajomym, dzięki czemu dostaniesz dodatkowe darmowe kryptowaluty w tokenach projektu.

 

Jeśli jeszcze nie wiesz czym są airdropy i jak bezpiecznie otrzymać swoje darmowe kryptowaluty, zalecamy zapoznać się z BHP wykonywania airdropów: LINK.

Uwaga! CryptoProfit nie gwarantuje żadnych zysków za wykonywane przez Ciebie airdropy. Nie odpowiadamy także za dane, które dobrowolnie udostępniasz na innych serwisach. Opisujemy jedynie w jaki sposób my wykonaliśmy poszczególne kroki, aby wykonać airdropy. Wszystkie kwoty w USD uwzględnione we wpisie są szacunkowe i finalnie mogą różnić się od tych, które podaliśmy, ze względu na wahania kursowe i inne czynniki niezależne od nas. Czy faktycznie otrzymasz darmowe kryptowaluty na swój portfel, który podałeś, zależy od organizatora airdropa, a nie od nas.

Zasubskrybuj nasz kanałKryptowalutowe wiadomości w formie wideo Dołącz do naszego TelegramaDodatkowe newsy na telefon

 

 

Nie przegap ważnych informacji!

Otrzymuj najważniejsze informacje
i ekskluzywne materiały na temat kryptowalut.

Invalid email address
Pamiętaj, że możesz wypisać się w każdej chwili.

Komentarze (Brak)

Zostaw Swój Komentarz

bitcoin
Bitcoin (BTC) $ 9,614.47
ethereum
Ethereum (ETH) $ 259.18
xrp
XRP (XRP) $ 0.274489
bitcoin-cash
Bitcoin Cash (BCH) $ 380.68
bitcoin-sv
Bitcoin SV (BSV) $ 297.32
tether
Tether (USDT) $ 1.00
litecoin
Litecoin (LTC) $ 70.53
eos
EOS (EOS) $ 4.02
binance-coin
Binance Coin (BNB) $ 22.11
tezos
Tezos (XTZ) $ 3.72