fbpx

Airdropy, darmowe kryptowaluty: Presearch + Vite + Fashion coin = 72+$ za 11 minut pracy

Dziś mamy dla Ciebie 3 Airdropy, w których do zgarnięcia są darmowe kryptowaluty od projektów: Presearch, Vite i Fashion coin  o łącznej, szacunkowej wartości odpowiadającej ekwiwalentowi 72+ $, wypłacane w kryptowalutach projektów. Airdropy wykonamy w niecałe 11 minut. Jak wykonać poszczególne Airdropy, jakich zasobów oraz ile czasu będziesz potrzebował na ich wykonanie opisujemy poniżej. Oczywiście, czy wykonasz wszystkie Airdropy czy tylko jeden z nich zależy już wyłącznie od Ciebie. Zatem, do dzieła! – darmowe kryptowaluty same na portfel nie wpadną.

Czym są Airdropy?

Jeśli jeszcze nie wiesz czym są airdropy, to zanim zaczniesz wykonywać zadania zalecamy kliknąć “+ Czytaj więcej”. Jeśli już wiesz czym są airdropy i jak bezpiecznie zarabiać darmowe kryptowaluty możesz przejść do wykonywania zadań.

Czytaj więcej...

Airdropy organizowane przez projekty kryptowalutowe to zabieg marketingowy stosowany przez twórców projektu, mający na celu zwiększenie tzw. brand awareness, czyli świadomości marki na rynku. Wykonując airdropy zostaniemy poproszeni o zrobienie prostych zadań (jak np.: polajkowanie, obserwowanie strony, napisanie komentarza lub udostępnienie posta), za których wykonanie otrzymamy darmowe kryptowaluty.

Pamiętaj aby w formularzach nigdy nie podawać wrażliwych danych (wykonując airdropy nie musimy [i nie powinniśmy] wypełniać organizatorom pełnego KYCa, jak podczas inwestowania w ICO). Pamiętaj również aby wykonując airdropy używać portfela, które klucz prywatny kontrolujesz  Ty a nie giełda, np. MyEtherWallet (jak założyć portfel MEW dowiesz się tutaj: LINK). Jeśli robiąc airdropy użyjesz portfela giełdowego, wtedy giełda otrzyma Twoją nagrodę w tokenach. Jeśli jeszcze nie wiesz czym są airdropy i jak bezpiecznie otrzymać swoje darmowe kryptowaluty, zalecamy zapoznać się z BHP wykonywania airdropów: LINK.

Airdrop Presearch – PRE

KRÓTKI OPIS PROJEKTU:

Presearch to otwarta, zdecentralizowana wyszukiwarka, która nagradza członków społeczności tokenami Presearch za wyszukiwanie, wkład i promocję platformy. W świecie, w którym jedna firma kontroluje 77% wszystkich wyszukiwań (Google), wpływając na wydatki w bilionach dolarów, kształtując postrzeganie i skutecznie działając jako główny strażnik internetu, nowa, otwarta i ukierunkowana na społeczność wyszukiwarka jest koniecznością.

STRONA PROJEKTU: https://presearch.org/

SZACUNKOWA WARTOŚĆ TOKENÓW ZA WYKONANIE ZADAŃ: 2$ + 2$ Ref + Wyszukiwanie

CZAS POTRZEBNY NA WYKONANIE ZADAŃ: 2 minuty

ZASOBY NIEZBĘDNE BY OTRZYMAĆ DARMOWE KRYPTOWALUTY:

 • E-mail

JAK UZYSKAĆ DARMOWE KRYPTOWALUTY

 1. Zarejestruj się na stronie Presearch
 2. Otrzymasz natychmiast 25 żetonów PRE
 3. Zdobądź 25 żetonów PRE za każde polecenie
 4. Dodaj rozszerzenie Presearch do przeglądarki
 5. Możesz również zdobyć 8 żetonów PRE codziennie za korzystanie z wyszukiwarki Presearch (0.25 PRE za każde wyszukiwanie)

* Otrzymasz 25 tokenów PRE, po tym, jak każdy polecony otrzyma 100 żetonów nagrody za wyszukiwanie(ZA KORZYSTANIE Z PRESEARCH) i był aktywne przez 60 dni po rejestracji.

OPCJONALNIE: Niektóre airdropy dysponują programem partnerskim. Możesz polecić tego airdropa znajomym, dzięki czemu dostaniesz dodatkowe darmowe kryptowaluty w tokenach projektu.

Airdrop Vite – VITE

KRÓTKI OPIS PROJEKTU:

Vite to platforma ogólnego przeznaczenia do aplikacji zdecentralizowanych, zaprojektowana do obsługi aplikacji przemysłowych, oferujących wysoką przepustowość, niskie opóźnienia i skalowalność, a jednocześnie zapewniające bezpieczeństwo.

STRONA PROJEKTU: www.vite.org

SZACUNKOWA WARTOŚĆ TOKENÓW ZA WYKONANIE ZADAŃ: 20$ + 1$ REF + 1$ DZIENNIE

CZAS POTRZEBNY NA WYKONANIE ZADAŃ: 3 minuty

ZASOBY NIEZBĘDNE BY OTRZYMAĆ DARMOWE KRYPTOWALUTY:

 • Telefon

JAK UZYSKAĆ DARMOWE KRYPTOWALUTY:

 

 1. Ściągnij Aplikację VITE
 2. Zainstaluj i zarejestruj konto
 3. Po godzinie Kliknij na ikonkę Saturna i następnie ‘’Pick up Now’’
 4. Otrzymasz 10 VITE
 5. Możesz również otrzymać 10 VITE co 24h + 10 VITE za każde polecenie
 6. Tokeny VITE będą dostępne do wybrania końcem Q2 2019

 

OPCJONALNIE: Niektóre airdropy dysponują programem partnerskim. Możesz polecić tego airdropa znajomym, dzięki czemu dostaniesz dodatkowe darmowe kryptowaluty w tokenach projektu.

Airdrop Fashion Coin – FSHN

KRÓTKI OPIS PROJEKTU:

Fashion Coin (FSHN) to wersja elektronicznej gotówki peer-2-peer dla Pokolenia Z. Opierającej się na kreatywności, teorii gier i steganografii + kryptografii, Fashion Coin zapewnia płynne i łatwe płatności online — z maksymalną prędkością i nieograniczoną skalą. Fashion Coin umożliwia klientowi dodawanie wartości i wydawanie monet na DApp Proof-of-Love. Kreatywność prowadzi do kapitału, kredytu, nadwyżki, a nawet finansowania społecznościowego.

STRONA PROJEKTU: https://coin.fashion/

SZACUNKOWA WARTOŚĆ TOKENÓW ZA WYKONANIE ZADAŃ: 50$ +  Ref

CZAS POTRZEBNY NA WYKONANIE ZADAŃ: 6 minut

ZASOBY NIEZBĘDNE BY OTRZYMAĆ DARMOWE KRYPTOWALUTY:

 • E-mail
 • Telegram
 • Facebook
 • Twitter
 • adres portfela ETH lub adres portfela kompatybilnego z tokenami ERC20, na który chcesz otrzymać darmowe kryptowaluty (NIE portfel giełdowy!)

JAK UZYSKAĆ DARMOWE KRYPTOWALUTY:

 1. Utwórz konto na LATOKEN.
 2. Kliknij „Zarezerwuj tokeny” (reserve tokens) i zweryfikuj swój e-mail.
 3. Czatuj z Fashion Coin botem na Telegramie.
 4. Dołącz do ich kanału na Telegramie.
 5. Śledź ich na Instagramie, Facebooku i LinkedIn.
 6. Otrzymasz 34 000 monet FSHN.
 7. Otrzymasz również 1000 FSHN za każde polecenie, do 20 poleconych..
 8. Po zakończeniu Airdropa żetony zostaną wysłane do twojego portfela LATOKEN.
 9. Uruchom kolejnego Bota LAToken na Telegramie, aby zdobyć jeszcze więcej żetonów LA !!
 10. Otrzymasz 30–100 żetonów LA po zakończeniu Airdropa.
 11. Zarób także 8 LA za każde polecenie.

OPCJONALNIE: Niektóre airdropy dysponują programem partnerskim. Możesz polecić tego airdropa znajomym, dzięki czemu dostaniesz dodatkowe darmowe kryptowaluty w tokenach projektu.

Jeśli jeszcze nie wiesz czym są airdropy i jak bezpiecznie otrzymać swoje darmowe kryptowaluty, zalecamy zapoznać się z BHP wykonywania airdropów: LINK.

Uwaga! CryptoProfit nie gwarantuje żadnych zysków za wykonywane przez Ciebie airdropy. Nie odpowiadamy także za dane, które dobrowolnie udostępniasz na innych serwisach. Opisujemy jedynie w jaki sposób my wykonaliśmy poszczególne kroki, aby wykonać airdropy. Wszystkie kwoty w USD uwzględnione we wpisie są szacunkowe i finalnie mogą różnić się od tych, które podaliśmy, ze względu na wahania kursowe i inne czynniki niezależne od nas. Czy faktycznie otrzymasz darmowe kryptowaluty na swój portfel, który podałeś, zależy od organizatora airdropa, a nie od nas.

Zasubskrybuj nasz kanałKryptowalutowe wiadomości w formie wideo Dołącz do naszego TelegramaDodatkowe newsy na telefon

Nie przegap ważnych informacji!

Otrzymuj najważniejsze informacje
i ekskluzywne materiały na temat kryptowalut.

Invalid email address
Pamiętaj, że możesz wypisać się w każdej chwili.

Komentarze (Brak)

Zostaw Swój Komentarz

bitcoin
Bitcoin (BTC) $ 8,841.57
ethereum
Ethereum (ETH) $ 167.90
xrp
XRP (XRP) $ 0.232302
bitcoin-cash
Bitcoin Cash (BCH) $ 338.77
bitcoin-sv
Bitcoin SV (BSV) $ 291.48
tether
Tether (USDT) $ 1.00
litecoin
Litecoin (LTC) $ 59.01
eos
EOS (EOS) $ 3.87
binance-coin
Binance Coin (BNB) $ 17.57
tron
TRON (TRX) $ 0.017298