fbpx

Airdropy, darmowe kryptowaluty: Ontology Gas + Quant Network + Pimoncoin = 50+$ za 13 minut pracy

Dziś mamy dla Ciebie 3 Airdropy, w których do zgarnięcia są darmowe kryptowaluty od projektów: Ontology Gas, Quant Network i Pimoncoin  o łącznej, szacunkowej wartości odpowiadającej ekwiwalentowi 50+ $, wypłacane w kryptowalutach projektów. Airdropy wykonamy w niecałe 13 minut. Jak wykonać poszczególne Airdropy, jakich zasobów oraz ile czasu będziesz potrzebował na ich wykonanie opisujemy poniżej. Oczywiście, czy wykonasz wszystkie Airdropy czy tylko jeden z nich zależy już wyłącznie od Ciebie. Zatem, do dzieła! – darmowe kryptowaluty same na portfel nie wpadną

Czym są Airdropy?

Jeśli jeszcze nie wiesz czym są airdropy, to zanim zaczniesz wykonywać zadania zalecamy kliknąć “+ Czytaj więcej”. Jeśli już wiesz czym są airdropy i jak bezpiecznie zarabiać darmowe kryptowaluty możesz przejść do wykonywania zadań.

Czytaj więcej...

Airdropy organizowane przez projekty kryptowalutowe to zabieg marketingowy stosowany przez twórców projektu, mający na celu zwiększenie tzw. brand awareness, czyli świadomości marki na rynku. Wykonując airdropy zostaniemy poproszeni o zrobienie prostych zadań (jak np.: polajkowanie, obserwowanie strony, napisanie komentarza lub udostępnienie posta), za których wykonanie otrzymamy darmowe kryptowaluty.

Pamiętaj aby w formularzach nigdy nie podawać wrażliwych danych (wykonując airdropy nie musimy [i nie powinniśmy] wypełniać organizatorom pełnego KYCa, jak podczas inwestowania w ICO). Pamiętaj również aby wykonując airdropy używać portfela, które klucz prywatny kontrolujesz  Ty a nie giełda, np. MyEtherWallet (jak założyć portfel MEW dowiesz się tutaj: LINK). Jeśli robiąc airdropy użyjesz portfela giełdowego, wtedy giełda otrzyma Twoją nagrodę w tokenach. Jeśli jeszcze nie wiesz czym są airdropy i jak bezpiecznie otrzymać swoje darmowe kryptowaluty, zalecamy zapoznać się z BHP wykonywania airdropów: LINK.

Ontology Gas – ONG

KRÓTKI OPIS PROJEKTU:

Ontology wspiera współpracę między sieciami łańcuchowymi z różnymi grupami protokołów. Ontology będzie stale udostępniać wspólne moduły infrastruktury bazowej dla różnych rodzajów rozproszonych scenariuszy, takich jak rozproszone ramy tożsamości cyfrowej, protokół wymiany danych rozproszonych i tak dalej. W oparciu o określone wymagania scenariusza Ontology będzie kontynuować opracowywanie nowych wspólnych modułów.

STRONA PROJEKTU: https://ont.io/

SZACUNKOWA WARTOŚĆ TOKENÓW ZA WYKONANIE ZADAŃ: Udziały w Puli + Ref

CZAS POTRZEBNY NA WYKONANIE ZADAŃ: 5 minut

ZASOBY NIEZBĘDNE BY OTRZYMAĆ DARMOWE KRYPTOWALUTY:

 • Twitter
 • Medium
 • Telegram
 • Facebook
 • E-mail
 • adres portfela ONG

JAK UZYSKAĆ DARMOWE KRYPTOWALUTY

 1. Wejdź na stronę Airdropa
 2. Ściągnij i utwórz swój portfel ONTO.
 3. Zarejestruj swoje dane i utworzony portfel ONG na tej samej stronie Airdropa
 4. Wykonaj zadania społecznościowe
 5. Polecaj znajomych aby otrzymać więcej ONG

OPCJONALNIE: Niektóre airdropy dysponują programem partnerskim. Możesz polecić tego airdropa znajomym, dzięki czemu dostaniesz dodatkowe darmowe kryptowaluty w tokenach projektu.

Quant Network – QNT

KRÓTKI OPIS PROJEKTU:

QUANT — Overledger to przyszłościowy system operacyjny oparty o Blockchain (OS). Umożliwia aplikacjom funkcjonowanie w wielu blokach. Overledger bezpiecznie usuwa bariery, które uniemożliwiają komunikację w wielu blokach, zapewniając nieograniczone możliwości dla danych i aplikacji. Overledger to system operacyjny, który zapewnia możliwość dystrybucji wartości i aplikacji w obecnych i przyszłych blokach bez ograniczania się do pojedynczej technologii lub metody. Overledger to agnostyczna platforma, która łączy światowe sieci z obecnymi i przyszłymi blokami. Overledgerznajduje się na szczycie obecnych i przyszłych bloków, zapewniając meta-bramę dla istniejących sieci, aby łączyć się z blockchainami i odwrotnie.

STRONA PROJEKTU: https://www.quant.network

SZACUNKOWA WARTOŚĆ TOKENÓW ZA WYKONANIE ZADAŃ: 10$ + 3.5$ Ref

CZAS POTRZEBNY NA WYKONANIE ZADAŃ: 3 minuty

ZASOBY NIEZBĘDNE BY OTRZYMAĆ DARMOWE KRYPTOWALUTY:

 • E-mail
 • Telegram
 • adres portfela ETH lub adres portfela kompatybilnego z tokenami ERC20 (Metamask.io), na który chcesz otrzymać darmowe kryptowaluty (NIE portfel giełdowy!)

JAK UZYSKAĆ DARMOWE KRYPTOWALUTY:

 1. Porozmawiaj z tym Botem na Telegramie
 2. Dołącz do grupy i kanalu na Telegramie
 3. Podaj swoj portfel Erc20 (Metamask)
 4. Otrzymasz 3.5 QNT + 1.6 QNT za kazde polecenie.

OPCJONALNIE: Niektóre airdropy dysponują programem partnerskim. Możesz polecić tego airdropa znajomym, dzięki czemu dostaniesz dodatkowe darmowe kryptowaluty w tokenach projektu.

Pimoncoin – PIMON

KRÓTKI OPIS PROJEKTU:

PIMONCOIN to token płatności i inwestycji na podstawie blockchainu Ethereum. Umożliwia także właścicielom inwestowanie środków poprzez pożyczanie na rynku walutowym z sektora transportowego, zasobów mineralnych, produktów spożywczych, nieruchomości, do kupowania i sprzedawania z zawrotną prędkością. Tym, co sprawia, że ​​PIMONCOIN jest inny, jest to, że ma wartość powiązaną z aktywami codziennego życia, użytkownicy mogliby również uzyskać fundusze w postaci dywidendy z tych inwestycji.

STRONA PROJEKTU: https://pimoncoin.com

SZACUNKOWA WARTOŚĆ TOKENÓW ZA WYKONANIE ZADAŃ: 40$ + 20$ Ref

CZAS POTRZEBNY NA WYKONANIE ZADAŃ: 5 minut

ZASOBY NIEZBĘDNE BY OTRZYMAĆ DARMOWE KRYPTOWALUTY:

 • E-mail
 • Telegram
 • Facebook
 • Twitter
 • adres portfela ETH lub adres portfela kompatybilnego z tokenami ERC20, na który chcesz otrzymać darmowe kryptowaluty (NIE portfel giełdowy!)

JAK UZYSKAĆ DARMOWE KRYPTOWALUTY:

 1. Przejdź do formularza Pimoncoin Airdrop
 2. Dołącz do grupy na Telegramie
 3. Polub ich stronę na Facebooku
 4. Śledź ich na Twitterze i przeslij dalej przypięty tweet
 5. Otrzymasz 400 żetonów PIMON
 6. Za każde polecenie otrzymasz 200 żetonów PIMON

OPCJONALNIE: Niektóre airdropy dysponują programem partnerskim. Możesz polecić tego airdropa znajomym, dzięki czemu dostaniesz dodatkowe darmowe kryptowaluty w tokenach projektu.

Jeśli jeszcze nie wiesz czym są airdropy i jak bezpiecznie otrzymać swoje darmowe kryptowaluty, zalecamy zapoznać się z BHP wykonywania airdropów: LINK.

Uwaga! CryptoProfit nie gwarantuje żadnych zysków za wykonywane przez Ciebie airdropy. Nie odpowiadamy także za dane, które dobrowolnie udostępniasz na innych serwisach. Opisujemy jedynie w jaki sposób my wykonaliśmy poszczególne kroki, aby wykonać airdropy. Wszystkie kwoty w USD uwzględnione we wpisie są szacunkowe i finalnie mogą różnić się od tych, które podaliśmy, ze względu na wahania kursowe i inne czynniki niezależne od nas. Czy faktycznie otrzymasz darmowe kryptowaluty na swój portfel, który podałeś, zależy od organizatora airdropa, a nie od nas.

Zasubskrybuj nasz kanałKryptowalutowe wiadomości w formie wideo Dołącz do naszego TelegramaDodatkowe newsy na telefon

Nie przegap ważnych informacji!

Otrzymuj najważniejsze informacje
i ekskluzywne materiały na temat kryptowalut.

Invalid email address
Pamiętaj, że możesz wypisać się w każdej chwili.

Komentarze (Brak)

Zostaw Swój Komentarz

bitcoin
Bitcoin (BTC) $ 8,550.42
ethereum
Ethereum (ETH) $ 191.79
ripple
XRP (XRP) $ 0.273317
bitcoin-cash
Bitcoin Cash (BCH) $ 230.56
tether
Tether (USDT) $ 1.01
litecoin
Litecoin (LTC) $ 57.87
eos
EOS (EOS) $ 3.16
binance-coin
Binance Coin (BNB) $ 17.35
bitcoin-sv
Bitcoin SV (BSV) $ 87.89
stellar
Stellar (XLM) $ 0.062293