fbpx

Airdropy, darmowe kryptowaluty: Nuklear + Global Currency Unit + Discoin = 349$+ za 12 minut pracy

Dziś mamy dla Ciebie 3 Airdropy, w których do zgarnięcia są darmowe kryptowaluty od projektów: Nuklear, Global Currency Unit  i Discoin  o łącznej, szacunkowej wartości odpowiadającej ekwiwalentowi 349+ $, wypłacane w kryptowalutach projektów. Airdropy wykonamy w niecałe 12 minut. Jak wykonać poszczególne Airdropy, jakich zasobów oraz ile czasu będziesz potrzebował na ich wykonanie opisujemy poniżej. Oczywiście, czy wykonasz wszystkie Airdropy czy tylko jeden z nich zależy już wyłącznie od Ciebie. Zatem, do dzieła! – darmowe kryptowaluty same na portfel nie wpadną

Czym są Airdropy?

Jeśli jeszcze nie wiesz czym są airdropy, to zanim zaczniesz wykonywać zadania zalecamy kliknąć “+ Czytaj więcej”. Jeśli już wiesz czym są airdropy i jak bezpiecznie zarabiać darmowe kryptowaluty możesz przejść do wykonywania zadań.

Czytaj więcej...

Airdropy organizowane przez projekty kryptowalutowe to zabieg marketingowy stosowany przez twórców projektu, mający na celu zwiększenie tzw. brand awareness, czyli świadomości marki na rynku. Wykonując airdropy zostaniemy poproszeni o zrobienie prostych zadań (jak np.: polajkowanie, obserwowanie strony, napisanie komentarza lub udostępnienie posta), za których wykonanie otrzymamy darmowe kryptowaluty.

Pamiętaj aby w formularzach nigdy nie podawać wrażliwych danych (wykonując airdropy nie musimy [i nie powinniśmy] wypełniać organizatorom pełnego KYCa, jak podczas inwestowania w ICO). Pamiętaj również aby wykonując airdropy używać portfela, które klucz prywatny kontrolujesz  Ty a nie giełda, np. MyEtherWallet (jak założyć portfel MEW dowiesz się tutaj: LINK). Jeśli robiąc airdropy użyjesz portfela giełdowego, wtedy giełda otrzyma Twoją nagrodę w tokenach. Jeśli jeszcze nie wiesz czym są airdropy i jak bezpiecznie otrzymać swoje darmowe kryptowaluty, zalecamy zapoznać się z BHP wykonywania airdropów: LINK.

Nuklear – NUK

KRÓTKI OPIS PROJEKTU:

NUKlear powstal w celu zrozumienia, w jaki sposób cechy deflacyjne mogą wpływać na walutę za pomocą PLUS: mieszanie deflacji z cechami tokenu podziału dywidendy. Za każdym razem, gdy $ NUK jest przesylany, 1,0% kwoty jest spalane, a 1,0% jest odkładane, aby co miesiąc byc dystrybuowane do TOP100 posiadaczy Tokenów. NUKlear opiera się na projekcie typowych samodestrukcyjnych tokenów, ale ma nową i dodatkową cechę: Dystrybucja dywidendy!

STRONA PROJEKTU: https://nuklear.io/

SZACUNKOWA WARTOŚĆ TOKENÓW ZA WYKONANIE ZADAŃ: 37$ + 12$ Ref 

CZAS POTRZEBNY NA WYKONANIE ZADAŃ: 4+ minuty

ZASOBY NIEZBĘDNE BY OTRZYMAĆ DARMOWE KRYPTOWALUTY:

 • Email
 • Twitter
 • Telegram
 • Facebook

JAK UZYSKAĆ DARMOWE KRYPTOWALUTY

 1. Porozmawiaj z Tym Botem na Telegramie
 2. Dołącz do ich grupy i kanału na Telegramie
 3. Śledź ich Twitter i prześlij dalej przypięty Tweet
 4. Polub ich na Facebooku.
 5. Otrzymasz łącznie 75 NUK + 20 NUK za każde polecenie

OPCJONALNIE: Niektóre airdropy dysponują programem partnerskim. Możesz polecić tego airdropa znajomym, dzięki czemu dostaniesz dodatkowe darmowe kryptowaluty w tokenach projektu.

Global Currency Unit – GCU

KRÓTKI OPIS PROJEKTU:

Global Currency Unit (GCU) to najgorętsza nowa kryptowaluta, która jest pozycjonowana jako jeden z najcenniejszych najnowszych aktywów kryptograficznych na świecie. GCU stanowi ekscytujący nowy zasób cyfrowy o poważnej globalnej użyteczności, mający zastosowanie w zaawansowanych technologiach, nowoczesnym stylu życia i wyjątkowych możliwościach inwestycyjnych..

STRONA PROJEKTU: globalcurrencyunit.io

SZACUNKOWA WARTOŚĆ TOKENÓW ZA WYKONANIE ZADAŃ: 300$ 

CZAS POTRZEBNY NA WYKONANIE ZADAŃ: 3+ minuty

ZASOBY NIEZBĘDNE BY OTRZYMAĆ DARMOWE KRYPTOWALUTY:

 • Email
 • adres portfela ETH lub adres portfela kompatybilnego z tokenami ERC20, na który chcesz otrzymać darmowe kryptowaluty (NIE portfel giełdowy!)

JAK UZYSKAĆ DARMOWE KRYPTOWALUTY:

 1. Zarejestruj się na Stronie GCU (potrzebny tylko email)
 2. Żeby otrzymać Tokeny musisz polecić 8 osób w ciągu 48h od momentu rejestracji
 3. Otrzymasz 5.000 GCU
 • 25 000 GCU ~ 1500 USD dla pierwszych 10 000 uczestników — ZAKOŃCZONA
 • 5000 GCU ~ 300 USD dla kolejnych 90 000 uczestników — TRWA
 • 1000 GCU ~ 60 USD dla kolejnych 900 000 uczestników

OPCJONALNIE: Niektóre airdropy dysponują programem partnerskim. Możesz polecić tego airdropa znajomym, dzięki czemu dostaniesz dodatkowe darmowe kryptowaluty w tokenach projektu.

Discoin – DSCN

KRÓTKI OPIS PROJEKTU:

Discodery stworzyło pierwsze kompleksowe rozwiązanie, które pomaga wszystkim firmom w ich cyfrowej transformacji. Cyfrowe rozwiązanie Discodery to inteligentne, wspomagane i zautomatyzowane narzędzie, które pozwala wdrożyć, bez wiedzy technicznej, spersonalizowaną natywną aplikację mobilną (iOS i Android), niestandardową stronę internetową i kompletne oprogramowanie do zarządzania.

STRONA PROJEKTU: https://discoinapp.discodery.com/

SZACUNKOWA WARTOŚĆ TOKENÓW ZA WYKONANIE ZADAŃ: 12$ + 3$ Ref + 1DSCN dziennie 

CZAS POTRZEBNY NA WYKONANIE ZADAŃ: 5+ minuty

ZASOBY NIEZBĘDNE BY OTRZYMAĆ DARMOWE KRYPTOWALUTY:

 • Email
 • Telegram
 • Twitter
 • Facebook
 • Medium

JAK UZYSKAĆ DARMOWE KRYPTOWALUTY:

  1. Zarejestruj się na Stronie Discoin
  2. Zaloguj się i kliknij Airdrop
  3. Połącz swoje media społecznościowe aby otrzymać więcej tokenów
  4. Wykonaj także zadania społecznościowe aby otrzymać więcej tokenów
  5. Otrzymasz do 400 DSCN + 100 DSCN za każdą poleconą osobę
  6. Możesz też otrzymywać też 1 DSCN dziennie

OPCJONALNIE: Niektóre airdropy dysponują programem partnerskim. Możesz polecić tego airdropa znajomym, dzięki czemu dostaniesz dodatkowe darmowe kryptowaluty w tokenach projektu.

 

Jeśli jeszcze nie wiesz czym są airdropy i jak bezpiecznie otrzymać swoje darmowe kryptowaluty, zalecamy zapoznać się z BHP wykonywania airdropów: LINK.

Uwaga! CryptoProfit nie gwarantuje żadnych zysków za wykonywane przez Ciebie airdropy. Nie odpowiadamy także za dane, które dobrowolnie udostępniasz na innych serwisach. Opisujemy jedynie w jaki sposób my wykonaliśmy poszczególne kroki, aby wykonać airdropy. Wszystkie kwoty w USD uwzględnione we wpisie są szacunkowe i finalnie mogą różnić się od tych, które podaliśmy, ze względu na wahania kursowe i inne czynniki niezależne od nas. Czy faktycznie otrzymasz darmowe kryptowaluty na swój portfel, który podałeś, zależy od organizatora airdropa, a nie od nas.

Zasubskrybuj nasz kanałKryptowalutowe wiadomości w formie wideo Dołącz do naszego TelegramaDodatkowe newsy na telefon

 

 

Nie przegap ważnych informacji!

Otrzymuj najważniejsze informacje
i ekskluzywne materiały na temat kryptowalut.

Invalid email address
Pamiętaj, że możesz wypisać się w każdej chwili.

Komentarze (Brak)

Zostaw Swój Komentarz

bitcoin
Bitcoin (BTC) $ 9,614.47
ethereum
Ethereum (ETH) $ 259.18
xrp
XRP (XRP) $ 0.274489
bitcoin-cash
Bitcoin Cash (BCH) $ 380.68
bitcoin-sv
Bitcoin SV (BSV) $ 297.32
tether
Tether (USDT) $ 1.00
litecoin
Litecoin (LTC) $ 70.53
eos
EOS (EOS) $ 4.02
binance-coin
Binance Coin (BNB) $ 22.11
tezos
Tezos (XTZ) $ 3.72