fbpx

Airdropy, darmowe kryptowaluty: Dx Chain + Aussie Digital + Intellishare = 91$+ za 11 minut pracy

Dziś mamy dla Ciebie 3 Airdropy, w których do zgarnięcia są darmowe kryptowaluty od projektów: DxChain, Aussie Digital, Intellishare  o łącznej, szacunkowej wartości odpowiadającej ekwiwalentowi 91+ $, wypłacane w kryptowalutach projektów. Airdropy wykonamy w niecałe 11 minut. Jak wykonać poszczególne Airdropy, jakich zasobów oraz ile czasu będziesz potrzebował na ich wykonanie opisujemy poniżej. Oczywiście, czy wykonasz wszystkie Airdropy czy tylko jeden z nich zależy już wyłącznie od Ciebie. Zatem, do dzieła! – darmowe kryptowaluty same na portfel nie wpadną

Czym są Airdropy?

Jeśli jeszcze nie wiesz czym są airdropy, to zanim zaczniesz wykonywać zadania zalecamy kliknąć “+ Czytaj więcej”. Jeśli już wiesz czym są airdropy i jak bezpiecznie zarabiać darmowe kryptowaluty możesz przejść do wykonywania zadań.

Czytaj więcej...

Airdropy organizowane przez projekty kryptowalutowe to zabieg marketingowy stosowany przez twórców projektu, mający na celu zwiększenie tzw. brand awareness, czyli świadomości marki na rynku. Wykonując airdropy zostaniemy poproszeni o zrobienie prostych zadań (jak np.: polajkowanie, obserwowanie strony, napisanie komentarza lub udostępnienie posta), za których wykonanie otrzymamy darmowe kryptowaluty.

Pamiętaj aby w formularzach nigdy nie podawać wrażliwych danych (wykonując airdropy nie musimy [i nie powinniśmy] wypełniać organizatorom pełnego KYCa, jak podczas inwestowania w ICO). Pamiętaj również aby wykonując airdropy używać portfela, które klucz prywatny kontrolujesz  Ty a nie giełda, np. MyEtherWallet (jak założyć portfel MEW dowiesz się tutaj: LINK). Jeśli robiąc airdropy użyjesz portfela giełdowego, wtedy giełda otrzyma Twoją nagrodę w tokenach. Jeśli jeszcze nie wiesz czym są airdropy i jak bezpiecznie otrzymać swoje darmowe kryptowaluty, zalecamy zapoznać się z BHP wykonywania airdropów: LINK.

Dx Chain – DX (już na giełdzie)

KRÓTKI OPIS PROJEKTU:

DxChain to sieć dużych zbiorów danych (Big Data) i uczenia maszynowego zasilana przez obliczeniowy blok z natywnym tokenem protokołu (DX). Dzięki wielu znaczącym innowacjom, zwłaszcza rewolucyjnemu projektowi architektury „łańcuchów w łańcuchu”, DxChain zapewnia kompleksowe rozwiązanie do uruchamiania algorytmów uczenia maszynowego i inteligencji biznesowej w zakresie dużych zbiorów danych oraz utrzymywania bezpieczeństwa danych i prywatności.

STRONA PROJEKTU: https://www.dxchain.com/

SZACUNKOWA WARTOŚĆ TOKENÓW ZA WYKONANIE ZADAŃ: 5$ + 1$ Ref 

CZAS POTRZEBNY NA WYKONANIE ZADAŃ: 4+ minuty

ZASOBY NIEZBĘDNE BY OTRZYMAĆ DARMOWE KRYPTOWALUTY:

 • Email
 • Telegram
 • Twitter
 • adres portfela ETH lub adres portfela kompatybilnego z tokenami ERC20, na który chcesz otrzymać darmowe kryptowaluty (NIE portfel giełdowy!)

JAK UZYSKAĆ DARMOWE KRYPTOWALUTY

 1. Rozpocznij czat z botem DxChain Airdrop.
 2. Dołącz do kanału telegramowego DxChain
 3. Kliknij ‘Testnet 3.0 Twitter bounty’
 4. Śledź stronę Twittera DxChain i udostępnij tweet podany w bocie i prześlij link do tweeta który udostępniłeś.
 5. Kliknij do Moje konto (My Account), aby wprowadzić adres ETH (ERC20)
 6. Otrzymasz 5000 żetonów plus zdobądź 1000 żetonów za każde polecenie.

OPCJONALNIE: Niektóre airdropy dysponują programem partnerskim. Możesz polecić tego airdropa znajomym, dzięki czemu dostaniesz dodatkowe darmowe kryptowaluty w tokenach projektu.

Aussie Digital – AUD

KRÓTKI OPIS PROJEKTU:

Aussie Digital Ecosystem opiera się na cyfrowym tokenie. Ekosystem obejmuje edytor sklepów podobny do Amazon, wyposażonego w potężne narzędzia marketingu cyfrowego i platformę handlu B2B, która integruje media społecznościowe w bezprecedensowy sposób. Wprowadzono również inne usługi oparte na technologii blockchain, aby przyspieszyć przepływ środków, co z kolei obniża koszty zarówno dla detalisty, jak i kupującego. Aussie Digital ma wiele usług. Wszystkie razem sprawiają, że codzienne życie staje się łatwiejsze.

STRONA PROJEKTU: https://www.aussiedigital.io/

SZACUNKOWA WARTOŚĆ TOKENÓW ZA WYKONANIE ZADAŃ: 85$ + Ref 

CZAS POTRZEBNY NA WYKONANIE ZADAŃ: 4+ minuty

ZASOBY NIEZBĘDNE BY OTRZYMAĆ DARMOWE KRYPTOWALUTY:

 • Email
 • Telegram
 • Twitter
 • LinkedIn
 • Facebook
 • Reddit
 • Medium
 • Instagram

JAK UZYSKAĆ DARMOWE KRYPTOWALUTY:

 1. Zarejestruj się na stronie Aussie Digital
 2. Zweryfikuj Email i zaloguj się
 3. Dołącz do ich grupy i kanału na Telegramie.
 4. Śledź Twitter, Medium i Instagram, polub Facebooka i Medium
 5. Połącz swoje konta społecznościowe w zakładce Airdrop i Superdrop
 6. Otrzymasz 8500 AUD
 7. Polecaj znajomych aby otrzymać jeszcze wiecej tokenów AUD

OPCJONALNIE: Niektóre airdropy dysponują programem partnerskim. Możesz polecić tego airdropa znajomym, dzięki czemu dostaniesz dodatkowe darmowe kryptowaluty w tokenach projektu.

Intellishare – INE (już na giełdzie)

KRÓTKI OPIS PROJEKTU:

IntelliShare to organiczne połączenie sieci Mesh i tradycyjnych sieci Blockchain. Celem IntelliShare Mesh jest umożliwienie każdemu węzłowi w sieci wysyłania i odbierania sygnałów oraz rozwiązywanie problemów związanych z niską zdolnością do rozszerzania i słabą niezawodnością transmisji, które istniały w zwykłej technologii bezprzewodowej w przeszłości.

STRONA PROJEKTU: https://www.intellishare.io/

SZACUNKOWA WARTOŚĆ TOKENÓW ZA WYKONANIE ZADAŃ: 1$ + 0.5$ REF

CZAS POTRZEBNY NA WYKONANIE ZADAŃ: 3+ minuty

ZASOBY NIEZBĘDNE BY OTRZYMAĆ DARMOWE KRYPTOWALUTY:

 • Email
 • Telegram
 • Telefon

JAK UZYSKAĆ DARMOWE KRYPTOWALUTY:

 1. Odwiedź stronę rejestracji Airdropa IntelliShare.
 2. Podaj swoje dane i zarejestruj się.
 3. Zaloguj się do pulpitu nawigacyjnego i kliknij „Dołącz teraz”. (Join Now)
 4. Prześlij swój adres ETH i kliknij „Prześlij”. (Submit)
 5. Dołącz do ich grupy na Telegramie i wyślij swój zarejestrowany e-mail i numer telefonu komórkowego do „@inekzs“.
 6. Kliknij „Withdrawal” z pulpitu i uzupełnij swoje KYC.
 7. Otrzymasz 10 tokenów INE.
 8. Kliknij „Nagrody” (Rewards) na pulpicie nawigacyjnym skopiuj link i polecaj znajomych, aby uzyskać 5 INE za każde polecenie.

OPCJONALNIE: Niektóre airdropy dysponują programem partnerskim. Możesz polecić tego airdropa znajomym, dzięki czemu dostaniesz dodatkowe darmowe kryptowaluty w tokenach projektu.

 

Jeśli jeszcze nie wiesz czym są airdropy i jak bezpiecznie otrzymać swoje darmowe kryptowaluty, zalecamy zapoznać się z BHP wykonywania airdropów: LINK.

Uwaga! CryptoProfit nie gwarantuje żadnych zysków za wykonywane przez Ciebie airdropy. Nie odpowiadamy także za dane, które dobrowolnie udostępniasz na innych serwisach. Opisujemy jedynie w jaki sposób my wykonaliśmy poszczególne kroki, aby wykonać airdropy. Wszystkie kwoty w USD uwzględnione we wpisie są szacunkowe i finalnie mogą różnić się od tych, które podaliśmy, ze względu na wahania kursowe i inne czynniki niezależne od nas. Czy faktycznie otrzymasz darmowe kryptowaluty na swój portfel, który podałeś, zależy od organizatora airdropa, a nie od nas.

Zasubskrybuj nasz kanałKryptowalutowe wiadomości w formie wideo Dołącz do naszego TelegramaDodatkowe newsy na telefon

 

 

Nie przegap ważnych informacji!

Otrzymuj najważniejsze informacje
i ekskluzywne materiały na temat kryptowalut.

Invalid email address
Pamiętaj, że możesz wypisać się w każdej chwili.

Komentarze (Brak)

Zostaw Swój Komentarz

bitcoin
Bitcoin (BTC) $ 9,242.88
ethereum
Ethereum (ETH) $ 187.73
ripple
XRP (XRP) $ 0.290157
bitcoin-cash
Bitcoin Cash (BCH) $ 292.76
tether
Tether (USDT) $ 1.00
litecoin
Litecoin (LTC) $ 62.00
eos
EOS (EOS) $ 3.50
binance-coin
Binance Coin (BNB) $ 20.40
bitcoin-sv
Bitcoin SV (BSV) $ 134.29
stellar
Stellar (XLM) $ 0.074915