fbpx

Airdropy, darmowe kryptowaluty: Coinbase + Opiria & Pdata + Reserve = 72$+ za 18 minut pracy

Dziś mamy dla Ciebie 3 Airdropy, w których do zgarnięcia są darmowe kryptowaluty od projektów: Coinbase, Opiria & Pdata i Reserve + Huobi  o łącznej, szacunkowej wartości odpowiadającej ekwiwalentowi 72+ $, wypłacane w kryptowalutach projektów. Airdropy wykonamy w niecałe 18 minut. Jak wykonać poszczególne Airdropy, jakich zasobów oraz ile czasu będziesz potrzebował na ich wykonanie opisujemy poniżej. Oczywiście, czy wykonasz wszystkie Airdropy czy tylko jeden z nich zależy już wyłącznie od Ciebie. Zatem, do dzieła! – darmowe kryptowaluty same na portfel nie wpadną

Czym są Airdropy?

Jeśli jeszcze nie wiesz czym są airdropy, to zanim zaczniesz wykonywać zadania zalecamy kliknąć “+ Czytaj więcej”. Jeśli już wiesz czym są airdropy i jak bezpiecznie zarabiać darmowe kryptowaluty możesz przejść do wykonywania zadań.

Czytaj więcej...

Airdropy organizowane przez projekty kryptowalutowe to zabieg marketingowy stosowany przez twórców projektu, mający na celu zwiększenie tzw. brand awareness, czyli świadomości marki na rynku. Wykonując airdropy zostaniemy poproszeni o zrobienie prostych zadań (jak np.: polajkowanie, obserwowanie strony, napisanie komentarza lub udostępnienie posta), za których wykonanie otrzymamy darmowe kryptowaluty.

Pamiętaj aby w formularzach nigdy nie podawać wrażliwych danych (wykonując airdropy nie musimy [i nie powinniśmy] wypełniać organizatorom pełnego KYCa, jak podczas inwestowania w ICO). Pamiętaj również aby wykonując airdropy używać portfela, które klucz prywatny kontrolujesz  Ty a nie giełda, np. MyEtherWallet (jak założyć portfel MEW dowiesz się tutaj: LINK). Jeśli robiąc airdropy użyjesz portfela giełdowego, wtedy giełda otrzyma Twoją nagrodę w tokenach. Jeśli jeszcze nie wiesz czym są airdropy i jak bezpiecznie otrzymać swoje darmowe kryptowaluty, zalecamy zapoznać się z BHP wykonywania airdropów: LINK.

Coinbase – BAT, XLM, ZEC, ZRX

KRÓTKI OPIS PROJEKTU:

Coinbase jest cyfrową giełdą walutową z siedzibą w San Francisco w Kalifornii. Pośredniczą w wymianie Bitcoin, Bitcoin Cash, Ethereum, Ethereum Classic i Litecoin z walutami rozliczeniowymi w około 33 krajach, a transakcje bitcoin i przechowywanie w 190 krajach na całym świecie.

Coinbase jest jedną z największych firm kryptowalutowych z ponad 20 milionami klientów na całym świecie.

STRONA PROJEKTU: www.coinbase.com

SZACUNKOWA WARTOŚĆ TOKENÓW ZA WYKONANIE ZADAŃ: 26$ + 40$ Ref

CZAS POTRZEBNY NA WYKONANIE ZADAŃ: 10 minut

ZASOBY NIEZBĘDNE BY OTRZYMAĆ DARMOWE KRYPTOWALUTY:

 • E-mail

JAK UZYSKAĆ DARMOWE KRYPTOWALUTY

 1. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować — Aby utworzyć konto na Coinbase, potrzebujesz jedynie imienia i nazwiska, adresu e-mail i hasła.
 2. Zweryfikuj swój numer telefonu i ustaw metodę płatności (możesz to zrobić później)
 3. Zaloguj się do swojego konta, po zalogowaniu się na pulpicie kliknij tutaj (powinieneś być zalogowany automatycznie)
 4. Tutaj znajdziesz 3 filmy z treningami (2 min) dla 3 projektów: ZEC, BAT i ZRX + 5 filmów dla XLM. Kliknij “VIEW”, następnie kliknij “WATCH” i “DOŁĄCZ DO LISTY” (join the list). Powtórz to dla wszystkich 4 projektów.
 5. Teraz musisz poczekać, aż otrzymasz wiadomość e-mail, aby odebrać tokeny. Może to potrwać 10 dni lub więcej. Wartość wszystkich tokenów wynosi ~ 66 $, a otrzymasz tokeny natychmiast po wykonaniu kroków w otrzymanym e-mailu.(będzie to prosty quiz z banalnymi pytaniami)
 6. Możesz także udostępnić link polecający na Coinbase. Za pośrednictwem tego linku Ty i Twój polecający otrzymacie dodatkowe 10 USD przy pierwszym zakupie LUB sprzedaży 100 USD lub więcej w krypto przez Twoje polecenie.

 

OPCJONALNIE: Niektóre airdropy dysponują programem partnerskim. Możesz polecić tego airdropa znajomym, dzięki czemu dostaniesz dodatkowe darmowe kryptowaluty w tokenach projektu.

Opiria & Pdata – PDATA

KRÓTKI OPIS PROJEKTU:

Opiria to zdecentralizowany rynek, który pomaga firmom gromadzić i analizować dane konsumentów, umożliwiając im podejmowanie lepszych decyzji biznesowych. Konsumenci mają pełną kontrolę nad swoimi danymi i otrzymują wynagrodzenie za pomocą tokenów PDATA do udostępniania swoich danych. Token PDATA jest walutą wyrażającą wartość danych osobowych i umożliwiającą jej handel za pomocą inteligentnych umów na Blockchain. Opiria jest prawdziwą firmą od 2015 r. Z działającym produktem używanym przez setki klientów, w tym firmy z listy Fortune 500. (INTEL, MERCEDES, BMW etc..)

STRONA PROJEKTU: https://opiria.io/

SZACUNKOWA WARTOŚĆ TOKENÓW ZA WYKONANIE ZADAŃ: 5,5$ + REF

CZAS POTRZEBNY NA WYKONANIE ZADAŃ: 3 minuty

ZASOBY NIEZBĘDNE BY OTRZYMAĆ DARMOWE KRYPTOWALUTY:

 • Telegram
 • Email
 • adres portfela ETH lub adres portfela kompatybilnego z tokenami ERC20, na który chcesz otrzymać darmowe kryptowaluty (NIE portfel giełdowy!)

JAK UZYSKAĆ DARMOWE KRYPTOWALUTY:

 1. Zarejestruj konto w P2P2B.
 2. Czatuj z botem na Telegramie.
 3. Dołącz do ich grupy na Telegramie.
 4. Prześlij swoje dane do bota.
 5. Otrzymasz 50 tokenów PDATA.
 6. Top 20 polecających otrzyma do 300-3000 tokenów PDATA.

 

OPCJONALNIE: Niektóre airdropy dysponują programem partnerskim. Możesz polecić tego airdropa znajomym, dzięki czemu dostaniesz dodatkowe darmowe kryptowaluty w tokenach projektu.

Reserve- RSR

KRÓTKI OPIS PROJEKTU:

Reserve to stabilna globalna waluta i cyfrowy system płatności dla ludzi i firm w krajach o wysokiej inflacji. Umożliwiają one osobom i firmom w krajach o wysokiej inflacji ochronę swoich pieniędzy, przenosząc je ze zepsutych tradycyjnych walut do stabilnej waluty cyfrowej.

STRONA PROJEKTU: https://reserve.org

SZACUNKOWA WARTOŚĆ TOKENÓW ZA WYKONANIE ZADAŃ: do 2060 Tokenów

CZAS POTRZEBNY NA WYKONANIE ZADAŃ: 5 minut

ZASOBY NIEZBĘDNE BY OTRZYMAĆ DARMOWE KRYPTOWALUTY:

 • E-mail
 • Telegram
 • Twitter
 • adres portfela ETH lub adres portfela kompatybilnego z tokenami ERC20, na który chcesz otrzymać darmowe kryptowaluty (NIE portfel giełdowy!)

JAK UZYSKAĆ DARMOWE KRYPTOWALUTY:

 1. Załóż konto na Huobi.
 2. Czatuj z botem na Telegramie. (Z POWODU WYSOKIEGO POPYTU DZIAŁA TROCHĘ WOLNO)
 3. Dołącz do grupy Huobi Telegram (+50 RSR) i kanału na Telegramie(+50 RSR).
 4. Śledź na Twitterze. (+50 RSR)
 5. Odpowiedz na 3 proste pytania dotyczące rezerwacji. (Odpowiedzi: B, B, C)
 6. Wykonaj inne zadania z bota, aby otrzymać do 400 tokenów RSR.
 7. Otrzymaj nawet 600 żetonów RSR (12×50 RSR) za polecenia.
 8. Wejdz na ta STRONE AIRDROPA i wykonaj zadania spolecznosciowe, aby otrzymac jeszcze wiecej Tokenów RSR (1060 RSR)

OPCJONALNIE: Niektóre airdropy dysponują programem partnerskim. Możesz polecić tego airdropa znajomym, dzięki czemu dostaniesz dodatkowe darmowe kryptowaluty w tokenach projektu.

 

Jeśli jeszcze nie wiesz czym są airdropy i jak bezpiecznie otrzymać swoje darmowe kryptowaluty, zalecamy zapoznać się z BHP wykonywania airdropów: LINK.

Uwaga! CryptoProfit nie gwarantuje żadnych zysków za wykonywane przez Ciebie airdropy. Nie odpowiadamy także za dane, które dobrowolnie udostępniasz na innych serwisach. Opisujemy jedynie w jaki sposób my wykonaliśmy poszczególne kroki, aby wykonać airdropy. Wszystkie kwoty w USD uwzględnione we wpisie są szacunkowe i finalnie mogą różnić się od tych, które podaliśmy, ze względu na wahania kursowe i inne czynniki niezależne od nas. Czy faktycznie otrzymasz darmowe kryptowaluty na swój portfel, który podałeś, zależy od organizatora airdropa, a nie od nas.

Zasubskrybuj nasz kanałKryptowalutowe wiadomości w formie wideo Dołącz do naszego TelegramaDodatkowe newsy na telefon

Nie przegap ważnych informacji!

Otrzymuj najważniejsze informacje
i ekskluzywne materiały na temat kryptowalut.

Invalid email address
Pamiętaj, że możesz wypisać się w każdej chwili.

Komentarze (Brak)

Zostaw Swój Komentarz

bitcoin
Bitcoin (BTC) $ 10,084.49
ethereum
Ethereum (ETH) $ 178.60
ripple
XRP (XRP) $ 0.256738
bitcoin-cash
Bitcoin Cash (BCH) $ 303.15
litecoin
Litecoin (LTC) $ 70.96
tether
Tether (USDT) $ 1.00
eos
EOS (EOS) $ 3.78
binance-coin
Binance Coin (BNB) $ 21.86
bitcoin-sv
Bitcoin SV (BSV) $ 125.97
monero
Monero (XMR) $ 71.98