fbpx

Airdropy, darmowe kryptowaluty: Coinbase Earn + CoTrader + Jobchain = 92$+ za 19 minut pracy

Dziś mamy dla Ciebie 3 Airdropy, w których do zgarnięcia są darmowe kryptowaluty od projektów: Coinbase Earn, CoTrader i Jobchain  o łącznej, szacunkowej wartości odpowiadającej ekwiwalentowi 92+ $, wypłacane w kryptowalutach projektów. Airdropy wykonamy w niecałe 19 minut. Jak wykonać poszczególne Airdropy, jakich zasobów oraz ile czasu będziesz potrzebował na ich wykonanie opisujemy poniżej. Oczywiście, czy wykonasz wszystkie Airdropy czy tylko jeden z nich zależy już wyłącznie od Ciebie. Zatem, do dzieła! – darmowe kryptowaluty same na portfel nie wpadną

Czym są Airdropy?

Jeśli jeszcze nie wiesz czym są airdropy, to zanim zaczniesz wykonywać zadania zalecamy kliknąć “+ Czytaj więcej”. Jeśli już wiesz czym są airdropy i jak bezpiecznie zarabiać darmowe kryptowaluty możesz przejść do wykonywania zadań.

Czytaj więcej...

Airdropy organizowane przez projekty kryptowalutowe to zabieg marketingowy stosowany przez twórców projektu, mający na celu zwiększenie tzw. brand awareness, czyli świadomości marki na rynku. Wykonując airdropy zostaniemy poproszeni o zrobienie prostych zadań (jak np.: polajkowanie, obserwowanie strony, napisanie komentarza lub udostępnienie posta), za których wykonanie otrzymamy darmowe kryptowaluty.

Pamiętaj aby w formularzach nigdy nie podawać wrażliwych danych (wykonując airdropy nie musimy [i nie powinniśmy] wypełniać organizatorom pełnego KYCa, jak podczas inwestowania w ICO). Pamiętaj również aby wykonując airdropy używać portfela, które klucz prywatny kontrolujesz  Ty a nie giełda, np. MyEtherWallet (jak założyć portfel MEW dowiesz się tutaj: LINK). Jeśli robiąc airdropy użyjesz portfela giełdowego, wtedy giełda otrzyma Twoją nagrodę w tokenach. Jeśli jeszcze nie wiesz czym są airdropy i jak bezpiecznie otrzymać swoje darmowe kryptowaluty, zalecamy zapoznać się z BHP wykonywania airdropów: LINK.

Coinbase Earn – BAT, XLM, ZEC, ZRX + EOS i DAI

KRÓTKI OPIS PROJEKTU:

Coinbase jest cyfrową giełdą walutową z siedzibą w San Francisco w Kalifornii. Pośredniczą w wymianie Bitcoin, Bitcoin Cash, Ethereum, Ethereum Classic i Litecoin z walutami rozliczeniowymi w około 33 krajach, a transakcje bitcoin i przechowywanie w 190 krajach na całym świecie.
Coinbase jest jedną z największych firm kryptowalutowych z ponad 20 milionami klientów na całym świecie.

STRONA PROJEKTU: https://www.coinbase.com/earn

SZACUNKOWA WARTOŚĆ TOKENÓW ZA WYKONANIE ZADAŃ: 42$ + 40$ Ref

CZAS POTRZEBNY NA WYKONANIE ZADAŃ: 10+ minut

ZASOBY NIEZBĘDNE BY OTRZYMAĆ DARMOWE KRYPTOWALUTY:

 • Email

JAK UZYSKAĆ DARMOWE KRYPTOWALUTY

 1. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować — Aby utworzyć konto na Coinbase, potrzebujesz jedynie imienia i nazwiska, adresu e-mail i hasła.
 2. Zweryfikuj swój numer telefonu i ustaw metodę płatności (możesz to zrobić później)
 3. Zaloguj się do swojego konta, po zalogowaniu się na pulpicie kliknij tutaj (powinieneś być zalogowany automatycznie)
 4. Tutaj znajdziesz 3 filmy z treningami (2 min) dla 3 projektów: DAI, ZEC, BAT i ZRX + 5 filmów dla XLM i EOS. Kliknij “VIEW”, następnie kliknij “WATCH” i “DOŁĄCZ DO LISTY” (join the list). Powtórz to dla wszystkich 6 projektów.
 5. Teraz musisz poczekać, aż otrzymasz wiadomość e-mail, aby odebrać tokeny. Może to potrwać 10 dni lub więcej. Wartość wszystkich tokenów wynosi ~ 82 $(40$ z polecenia 4 osób na lekcji XLM), a otrzymasz tokeny natychmiast po wykonaniu kroków w otrzymanym e-mailu.(będzie to prosty quiz z banalnymi pytaniami)
 6. Możesz także udostępnić link polecający na Coinbase. Za pośrednictwem tego linku Ty i Twój polecający otrzymacie dodatkowe 10 USD przy pierwszym zakupie LUB sprzedaży 100 USD lub więcej w krypto przez Twoje polecenie.

 

OPCJONALNIE: Niektóre airdropy dysponują programem partnerskim. Możesz polecić tego airdropa znajomym, dzięki czemu dostaniesz dodatkowe darmowe kryptowaluty w tokenach projektu.

CoTrader – COT

KRÓTKI OPIS PROJEKTU:

CoTrader to aplikacja która przynosi coś światu, co nigdy wcześniej nie było możliwe. Łącząc moc kryptowalut i inteligentnych kontraktów, CoTrader może zakłócić przemysł funduszy inwestycyjnych o wartości 85 miliardów USD i rozwiązać problemy inwestowania na skomplikowanych rynkach kryptowalutowych i ICO. Z CoTrader można inwestować z najlepszymi inwestorami, nie wysyłając nikomu swoich aktywów.

STRONA PROJEKTU: https://cotrader.com/

SZACUNKOWA WARTOŚĆ TOKENÓW ZA WYKONANIE ZADAŃ: 5000 Tokenów + 2500 REF

CZAS POTRZEBNY NA WYKONANIE ZADAŃ: 5 minut

ZASOBY NIEZBĘDNE BY OTRZYMAĆ DARMOWE KRYPTOWALUTY:

 • Telegram
 • Twitter
 • Facebook
 • Email
 • adres portfela ETH lub adres portfela kompatybilnego z tokenami ERC20, na który chcesz otrzymać darmowe kryptowaluty (NIE portfel giełdowy!)

JAK UZYSKAĆ DARMOWE KRYPTOWALUTY:

 1. Porozmawiaj z tym Botem na Telegramie.
 2. Dołącz do kanałów Telegram i Telegram Annoucments.
 3. Wprowadź e-mail
 4. Wykonaj inne zadania związane z mediami społecznościowymi
 5. Podaj adres portfela ERC20
 6. Otrzymasz 5000 tokenów COT i 2500 COT za każde polecenie

 

OPCJONALNIE: Niektóre airdropy dysponują programem partnerskim. Możesz polecić tego airdropa znajomym, dzięki czemu dostaniesz dodatkowe darmowe kryptowaluty w tokenach projektu.

Jobchain – JOB

KRÓTKI OPIS PROJEKTU:

Misją Jobchain® jest stworzenie platformy, która może ułatwić proces łączenia różnych dostawców usług i użytkowników, w tym między innymi zatrudnianie w dowolnym miejscu i czasie oraz natychmiastowe wynagrodzenie w kryptowalutach przy jednoczesnym zachowaniu praw jako pracodawca i / lub pracownik w chronionym i zweryfikowanym środowisku. Każdy użytkownik zarejestrowany w aplikacji będzie mógł zatrudnić i zostać zatrudnionym natychmiast, zawsze i wszędzie przez innych członków ekosystemu Jobchain®.

STRONA PROJEKTU: https://jobchain.com/

SZACUNKOWA WARTOŚĆ TOKENÓW ZA WYKONANIE ZADAŃ: 10$ + 5$ REF

CZAS POTRZEBNY NA WYKONANIE ZADAŃ: 4 minuty

ZASOBY NIEZBĘDNE BY OTRZYMAĆ DARMOWE KRYPTOWALUTY:

 • Twitter
 • Telegram
 • adres portfela ETH lub adres portfela kompatybilnego z tokenami ERC20, na który chcesz otrzymać darmowe kryptowaluty (NIE portfel giełdowy!)

JAK UZYSKAĆ DARMOWE KRYPTOWALUTY:

 1. Otwórz formularz Airdropa
 2. Podaj Swój portfel Erc20
 3. Dołącz do kanałów i grup na Telegramie
 4. Śledź ich na Twitterze i podaj dalej przypięty post
 5. Prześlij swoje dane do Bota
 6. Otrzymasz 1000 JOB
 7. Polecaj znajomych aby otrzymać 500 JOB za każde polecenie

OPCJONALNIE: Niektóre airdropy dysponują programem partnerskim. Możesz polecić tego airdropa znajomym, dzięki czemu dostaniesz dodatkowe darmowe kryptowaluty w tokenach projektu.

 

Jeśli jeszcze nie wiesz czym są airdropy i jak bezpiecznie otrzymać swoje darmowe kryptowaluty, zalecamy zapoznać się z BHP wykonywania airdropów: LINK.

Uwaga! CryptoProfit nie gwarantuje żadnych zysków za wykonywane przez Ciebie airdropy. Nie odpowiadamy także za dane, które dobrowolnie udostępniasz na innych serwisach. Opisujemy jedynie w jaki sposób my wykonaliśmy poszczególne kroki, aby wykonać airdropy. Wszystkie kwoty w USD uwzględnione we wpisie są szacunkowe i finalnie mogą różnić się od tych, które podaliśmy, ze względu na wahania kursowe i inne czynniki niezależne od nas. Czy faktycznie otrzymasz darmowe kryptowaluty na swój portfel, który podałeś, zależy od organizatora airdropa, a nie od nas.

Zasubskrybuj nasz kanałKryptowalutowe wiadomości w formie wideo Dołącz do naszego TelegramaDodatkowe newsy na telefon

 

Nie przegap ważnych informacji!

Otrzymuj najważniejsze informacje
i ekskluzywne materiały na temat kryptowalut.

Invalid email address
Pamiętaj, że możesz wypisać się w każdej chwili.

Komentarze (Brak)

Zostaw Swój Komentarz

bitcoin
Bitcoin (BTC) $ 8,550.42
ethereum
Ethereum (ETH) $ 191.79
ripple
XRP (XRP) $ 0.273317
bitcoin-cash
Bitcoin Cash (BCH) $ 230.56
tether
Tether (USDT) $ 1.01
litecoin
Litecoin (LTC) $ 57.87
eos
EOS (EOS) $ 3.16
binance-coin
Binance Coin (BNB) $ 17.35
bitcoin-sv
Bitcoin SV (BSV) $ 87.89
stellar
Stellar (XLM) $ 0.062293