fbpx

Airdropy, darmowe kryptowaluty: Coinbase + Bitcoin + Reshpool = 192$+ za 15 minut pracy

Dziś mamy dla Ciebie 3 Airdropy, w których do zgarnięcia są darmowe kryptowaluty od projektów: Coinbase, Bitcoin i Reshpool o łącznej, szacunkowej wartości odpowiadającej ekwiwalentowi 192+ $, wypłacane w kryptowalutach projektów. Airdropy wykonamy w niecałe 15 minut. Jak wykonać poszczególne Airdropy, jakich zasobów oraz ile czasu będziesz potrzebował na ich wykonanie opisujemy poniżej. Oczywiście, czy wykonasz wszystkie Airdropy czy tylko jeden z nich zależy już wyłącznie od Ciebie. Zatem, do dzieła! – darmowe kryptowaluty same na portfel nie wpadną

Czym są Airdropy?

Jeśli jeszcze nie wiesz czym są airdropy, to zanim zaczniesz wykonywać zadania zalecamy kliknąć “+ Czytaj więcej”. Jeśli już wiesz czym są airdropy i jak bezpiecznie zarabiać darmowe kryptowaluty możesz przejść do wykonywania zadań.

"Czytaj

Airdropy organizowane przez projekty kryptowalutowe to zabieg marketingowy stosowany przez twórców projektu, mający na celu zwiększenie tzw. brand awareness, czyli świadomości marki na rynku. Wykonując airdropy zostaniemy poproszeni o zrobienie prostych zadań (jak np.: polajkowanie, obserwowanie strony, napisanie komentarza lub udostępnienie posta), za których wykonanie otrzymamy darmowe kryptowaluty.

Pamiętaj aby w formularzach nigdy nie podawać wrażliwych danych (wykonując airdropy nie musimy [i nie powinniśmy] wypełniać organizatorom pełnego KYCa, jak podczas inwestowania w ICO). Pamiętaj również aby wykonując airdropy używać portfela, które klucz prywatny kontrolujesz  Ty a nie giełda, np. MyEtherWallet (jak założyć portfel MEW dowiesz się tutaj: LINK). Jeśli robiąc airdropy użyjesz portfela giełdowego, wtedy giełda otrzyma Twoją nagrodę w tokenach. Jeśli jeszcze nie wiesz czym są airdropy i jak bezpiecznie otrzymać swoje darmowe kryptowaluty, zalecamy zapoznać się z BHP wykonywania airdropów: LINK.

Coinbase Earn – BAT, XLM, ZEC, ZRX, EOS, DAI + XTZ

KRÓTKI OPIS PROJEKTU:

Coinbase jest cyfrową giełdą walutową z siedzibą w San Francisco w Kalifornii. Pośredniczą w wymianie Bitcoin, Bitcoin Cash, Ethereum, Ethereum Classic i Litecoin z walutami rozliczeniowymi w około 33 krajach, a transakcje bitcoin i przechowywanie w 190 krajach na całym świecie.

Coinbase jest jedną z największych firm kryptowalutowych z ponad 20 milionami klientów na całym świecie.

STRONA PROJEKTU: https://www.coinbase.com/earn

SZACUNKOWA WARTOŚĆ TOKENÓW ZA WYKONANIE ZADAŃ: 62$ + 80$ Ref

CZAS POTRZEBNY NA WYKONANIE ZADAŃ: 10 do 20+ minut

ZASOBY NIEZBĘDNE BY OTRZYMAĆ DARMOWE KRYPTOWALUTY:

 • Email
 • Telefon

JAK UZYSKAĆ DARMOWE KRYPTOWALUTY

 1. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować — Aby utworzyć konto na Coinbase, potrzebujesz jedynie imienia i nazwiska, adresu e-mail i hasła.(zaakceptuj warunki i kliknij Utwórz Konto)
 2. Zweryfikuj swój numer telefonu i ustaw metodę płatności (możesz to zrobić później)
 3. Zaloguj się do swojego konta, po zalogowaniu się na pulpicie kliknij tutaj (powinieneś być zalogowany automatycznie)
 4. Tutaj znajdziesz 3 filmy z treningami (2 min) dla 3 projektów: DAI, ZEC, BAT i ZRX + 5 filmów dla XLM i EOS. Kliknij “VIEW”, następnie kliknij “WATCH” i “DOŁĄCZ DO LISTY” (join the list). Powtórz to dla wszystkich 6 projektów.
 5. Teraz musisz poczekać, aż otrzymasz wiadomość e-mail, aby odebrać tokeny. Może to potrwać 10 dni lub więcej. Wartość wszystkich tokenów wynosi ~ 142 $(80$ z polecenia 4 osób na lekcji XLM i EOS), a otrzymasz tokeny po wykonaniu kroków w otrzymanym e-mailu.(będzie to prosty quiz z banalnymi pytaniami)
 6. Możesz także udostępnić link polecający na Coinbase. Za pośrednictwem tego linku Ty i Twój polecający otrzymacie dodatkowe 10 USD przy pierwszym zakupie LUB sprzedaży 100 USD lub więcej w krypto przez Twoje polecenie.

OPCJONALNIE: Niektóre airdropy dysponują programem partnerskim. Możesz polecić tego airdropa znajomym, dzięki czemu dostaniesz dodatkowe darmowe kryptowaluty w tokenach projektu.

Bitcoin – BTC

KRÓTKI OPIS PROJEKTU:

Bonus Bitcoin Faucet to całkowicie BEZPŁATNY kran bitcoinowy, który wypłaca od 8 do 5000 satoshi co 15 minut. Ponadto pod koniec każdego dnia (około północy czasu UTC) otrzymasz automatyczną premię 5% dodaną do salda Twojego rachunku bieżącego – pod warunkiem, że zgłosiłeś przynajmniej jedno roszczenie z kranu w ciągu poprzedniego dnia. Bitcoin to wirtualna kryptowaluta, stworzona w 2009 przez nieznanych autorów, działających pod pseudonimem Satoshi Nakamoto. Jej istnienie opiera się na niezwykle zaawansowanej kryptografii oraz sieci wymiany P2P (peer-to-peer), czyli bez pośredników. Bitcoinów można używać do finansowania rozmaitych transakcji elektronicznych w prosty, szybki, bezpieczny i zdecentralizowany sposób.

STRONA PROJEKTU: http://bonusbitcoin.co

SZACUNKOWA WARTOŚĆ TOKENÓW ZA WYKONANIE ZADAŃ: od 8 do 5000 Satoshi co 15min + Ref

CZAS POTRZEBNY NA WYKONANIE ZADAŃ: 2 minuty

ZASOBY NIEZBĘDNE BY OTRZYMAĆ DARMOWE KRYPTOWALUTY:

 • Email

JAK UZYSKAĆ DARMOWE KRYPTOWALUTY:

 1. Zarejestruj sie na stronie Bonus Bitcoin Faucet
 2. Potwierdź Email
 3. Zeskroluj na dół i zaznacz ‘’I’m not a Robot’’ i kliknij Claim
 4. Polecaj znajomych aby otrzymać dożywotnio 50% z ich wypłat
 5. Dodatkowo jest jeszcze druga opcja która wypłaca co 30 minut

OPCJONALNIE: Niektóre airdropy dysponują programem partnerskim. Możesz polecić tego airdropa znajomym, dzięki czemu dostaniesz dodatkowe darmowe kryptowaluty w tokenach projektu.

Reshpool – RSP

KRÓTKI OPIS PROJEKTU:

Reshpool to oparta na ekonomii współdzielenia platforma udostępniania zasobów obliczeniowych. Użytkownicy mogą dzielić niewykorzystane zasoby bezczynności obliczeniowej na nagrody, a Reshpool oferuje różnorodne modele biznesowe, takie jak P2P, B2C i B2BC, w tym indywidualne udostępnianie zasobów obliczeniowych bezczynności od przedsiębiorstw i instytucji za pomocą hybrydowego modelu biznesowego.

STRONA PROJEKTU: http://www.reshpool.io/

SZACUNKOWA WARTOŚĆ TOKENÓW ZA WYKONANIE ZADAŃ: 130$ + 20$ REF

CZAS POTRZEBNY NA WYKONANIE ZADAŃ: 3 minuty

ZASOBY NIEZBĘDNE BY OTRZYMAĆ DARMOWE KRYPTOWALUTY:

 • Email
 • Twitter
 • Telegram
 • adres portfela ETH lub adres portfela kompatybilnego z tokenami ERC20, na który chcesz otrzymać darmowe kryptowaluty (NIE portfel giełdowy!)

JAK UZYSKAĆ DARMOWE KRYPTOWALUTY:

 1. Otwórz i wypełnij formularz Airdropa Reshpool
 2. Dołącz do ich kanału i grupy na Telegramie
 3. Śledź ich Twitter udostępnij przypięty post i otaguj 5 znajomych
 4. Prześlij dane do formularza

OPCJONALNIE: Niektóre airdropy dysponują programem partnerskim. Możesz polecić tego airdropa znajomym, dzięki czemu dostaniesz dodatkowe darmowe kryptowaluty w tokenach projektu.

Jeśli jeszcze nie wiesz czym są airdropy i jak bezpiecznie otrzymać swoje darmowe kryptowaluty, zalecamy zapoznać się z BHP wykonywania airdropów: LINK.

Uwaga! CryptoProfit nie gwarantuje żadnych zysków za wykonywane przez Ciebie airdropy. Nie odpowiadamy także za dane, które dobrowolnie udostępniasz na innych serwisach. Opisujemy jedynie w jaki sposób my wykonaliśmy poszczególne kroki, aby wykonać airdropy. Wszystkie kwoty w USD uwzględnione we wpisie są szacunkowe i finalnie mogą różnić się od tych, które podaliśmy, ze względu na wahania kursowe i inne czynniki niezależne od nas. Czy faktycznie otrzymasz darmowe kryptowaluty na swój portfel, który podałeś, zależy od organizatora airdropa, a nie od nas.
Zasubskrybuj nasz kanałKryptowalutowe wiadomości w formie wideo Dołącz do naszego TelegramaDodatkowe newsy na telefon

Nie przegap ważnych informacji!

Otrzymuj najważniejsze informacje
i ekskluzywne materiały na temat kryptowalut.

Invalid email address
Pamiętaj, że możesz wypisać się w każdej chwili.

Komentarze (Brak)

Zostaw Swój Komentarz

bitcoin
Bitcoin (BTC) $ 8,328.87
ethereum
Ethereum (ETH) $ 158.36
xrp
XRP (XRP) $ 0.218433
bitcoin-cash
Bitcoin Cash (BCH) $ 303.02
tether
Tether (USDT) $ 1.00
bitcoin-sv
Bitcoin SV (BSV) $ 252.68
litecoin
Litecoin (LTC) $ 51.70
eos
EOS (EOS) $ 3.44
binance-coin
Binance Coin (BNB) $ 16.60
stellar
Stellar (XLM) $ 0.054852