fbpx

Airdropy, darmowe kryptowaluty: Bitpanda + Apollo + Refind = 251$+ za 9 minut pracy

Dziś mamy dla Ciebie 3 Airdropy, w których do zgarnięcia są darmowe kryptowaluty od projektów: Bitpanda, Apollo i Refind  o łącznej, szacunkowej wartości odpowiadającej ekwiwalentowi do 251+ $, wypłacane w kryptowalutach projektów. Airdropy wykonamy w niecałe 9 minut. Jak wykonać poszczególne Airdropy, jakich zasobów oraz ile czasu będziesz potrzebował na ich wykonanie opisujemy poniżej. Oczywiście, czy wykonasz wszystkie Airdropy czy tylko jeden z nich zależy już wyłącznie od Ciebie. Zatem, do dzieła! – darmowe kryptowaluty same na portfel nie wpadną

Czym są Airdropy?

Jeśli jeszcze nie wiesz czym są airdropy, to zanim zaczniesz wykonywać zadania zalecamy kliknąć “+ Czytaj więcej”. Jeśli już wiesz czym są airdropy i jak bezpiecznie zarabiać darmowe kryptowaluty możesz przejść do wykonywania zadań.

Czytaj więcej...

Airdropy organizowane przez projekty kryptowalutowe to zabieg marketingowy stosowany przez twórców projektu, mający na celu zwiększenie tzw. brand awareness, czyli świadomości marki na rynku. Wykonując airdropy zostaniemy poproszeni o zrobienie prostych zadań (jak np.: polajkowanie, obserwowanie strony, napisanie komentarza lub udostępnienie posta), za których wykonanie otrzymamy darmowe kryptowaluty.

Pamiętaj aby w formularzach nigdy nie podawać wrażliwych danych (wykonując airdropy nie musimy [i nie powinniśmy] wypełniać organizatorom pełnego KYCa, jak podczas inwestowania w ICO). Pamiętaj również aby wykonując airdropy używać portfela, które klucz prywatny kontrolujesz  Ty a nie giełda, np. MyEtherWallet (jak założyć portfel MEW dowiesz się tutaj: LINK). Jeśli robiąc airdropy użyjesz portfela giełdowego, wtedy giełda otrzyma Twoją nagrodę w tokenach. Jeśli jeszcze nie wiesz czym są airdropy i jak bezpiecznie otrzymać swoje darmowe kryptowaluty, zalecamy zapoznać się z BHP wykonywania airdropów: LINK.

Bitpanda 

KRÓTKI OPIS PROJEKTU:

Bitpanda polega na łatwości użytkowania. Jednowarstwowy proces weryfikacji zapewnia dostęp do intuicyjnego, szybkiego i bezpiecznego doświadczenia handlowego. W pełni zautomatyzowana platforma zapewnia zarówno nowym, jak i doświadczonym użytkownikom pełną kontrolę nad swoim portfolio. Najprostszy i najszybszy dostęp do kupna, sprzedaży, zamiany lub wysyłania kryptowalut. Wsparcie dla euro, franka szwajcarskiego, funta szterlinga i dolara amerykańskiego, a także szeroki zakres dostawców płatności i wypłat oferują dodatkową elastyczność.

STRONA PROJEKTU: https://bitpanda.com

SZACUNKOWA WARTOŚĆ TOKENÓW ZA WYKONANIE ZADAŃ: 10 Euro +  10 Euro Ref  + od 5 do 200 USD za zainstalowanie aplikacji

CZAS POTRZEBNY NA WYKONANIE ZADAŃ: 4+ minuty

ZASOBY NIEZBĘDNE BY OTRZYMAĆ DARMOWE KRYPTOWALUTY:

 • Email

JAK UZYSKAĆ DARMOWE KRYPTOWALUTY:

 1. Odwiedź stronę Bitpanda
 2. Załóż i zweryfikuj swoje konto (KYC)
 3. Ściągnij i zainstaluj aplikacje mobilną, możesz otrzymać między 5 a 200$
 4. Wpłać 25 Euro i zakup i sprzedaj jakąkolwiek kryptowalute
 5. Otrzymasz 10 Euro + 10 Euro za każdego poleconego który wykona wszystkie czynności

OPCJONALNIE: Niektóre airdropy dysponują programem partnerskim. Możesz polecić tego airdropa znajomym, dzięki czemu dostaniesz dodatkowe darmowe kryptowaluty w tokenach projektu.

Apollo Currency – APL (już na giełdzie)

KRÓTKI OPIS PROJEKTU: 

Korzystając ze społeczności światowej klasy programistów, menedżerów, sprzedawców i badaczy, społeczność Apollo, wspierana przez Fundację Apollo, postanowiła osiągnąć cel, jakim jest uczynienie z Apollo najbardziej zaawansowanej technologicznie, bogatej w funkcje waluty na rynku.

STRONA PROJEKTU: https://apollocurrency.com

SZACUNKOWA WARTOŚĆ TOKENÓW ZA WYKONANIE ZADAŃ: 1$ + Ref 

CZAS POTRZEBNY NA WYKONANIE ZADAŃ: 3+ minuty

ZASOBY NIEZBĘDNE BY OTRZYMAĆ DARMOWE KRYPTOWALUTY:

 • E-mail
 • Telegram
 • Twitter

JAK UZYSKAĆ DARMOWE KRYPTOWALUTY:

 1. Porozmawiaj z Botem Apollo na telegramie
 2. Śledź Apollo na Twiterze
 3. Prześlij swój adres Email
 4. Załóż portfel Apollo i prześlij go do bota (1 minuta)

OPCJONALNIE: Niektóre airdropy dysponują programem partnerskim. Możesz polecić tego airdropa znajomym, dzięki czemu dostaniesz dodatkowe darmowe kryptowaluty w tokenach projektu.

Refind – RFND

KRÓTKI OPIS PROJEKTU:

Refind przypomina trochę Pinterest (artykuły). Odkryj, czytaj i zapisuj najlepsze historie z całej sieci. Tworzymy nową kategorię – trafność – abyś mógł odkryć, zapisać i przeczytać to, na co warto zwrócić uwagę. Aby tak się stało, rozdajemy 1 miliard monet początkującym użytkownikom za darmo i odkupimy je później z naszymi zyskami.

STRONA PROJEKTU: https://refind.com

SZACUNKOWA WARTOŚĆ TOKENÓW ZA WYKONANIE ZADAŃ: 40$ + 20$ Ref

CZAS POTRZEBNY NA WYKONANIE ZADAŃ: 2+ minuty

ZASOBY NIEZBĘDNE BY OTRZYMAĆ DARMOWE KRYPTOWALUTY:

 • Email

JAK UZYSKAĆ DARMOWE KRYPTOWALUTY:

 1. Zarejestruj konto na Refind
 2. Zweryfikuj swój Email
 3. Otrzymasz 40 monet
 4. Otrzymasz także 20 monet za każde polecenie

OPCJONALNIE: Niektóre airdropy dysponują programem partnerskim. Możesz polecić tego airdropa znajomym, dzięki czemu dostaniesz dodatkowe darmowe kryptowaluty w tokenach projektu.

Jeśli jeszcze nie wiesz czym są airdropy i jak bezpiecznie otrzymać swoje darmowe kryptowaluty, zalecamy zapoznać się z BHP wykonywania airdropów: LINK.

Uwaga! CryptoProfit nie gwarantuje żadnych zysków za wykonywane przez Ciebie airdropy. Nie odpowiadamy także za dane, które dobrowolnie udostępniasz na innych serwisach. Opisujemy jedynie w jaki sposób my wykonaliśmy poszczególne kroki, aby wykonać airdropy. Wszystkie kwoty w USD uwzględnione we wpisie są szacunkowe i finalnie mogą różnić się od tych, które podaliśmy, ze względu na wahania kursowe i inne czynniki niezależne od nas. Czy faktycznie otrzymasz darmowe kryptowaluty na swój portfel, który podałeś, zależy od organizatora airdropa, a nie od nas.

Zasubskrybuj nasz kanałKryptowalutowe wiadomości w formie wideo Dołącz do naszego TelegramaDodatkowe newsy na telefon

 

Nie przegap ważnych informacji!

Otrzymuj najważniejsze informacje
i ekskluzywne materiały na temat kryptowalut.

Invalid email address
Pamiętaj, że możesz wypisać się w każdej chwili.

Komentarze (Brak)

Zostaw Swój Komentarz

bitcoin
Bitcoin (BTC) $ 9,614.47
ethereum
Ethereum (ETH) $ 259.18
xrp
XRP (XRP) $ 0.274489
bitcoin-cash
Bitcoin Cash (BCH) $ 380.68
bitcoin-sv
Bitcoin SV (BSV) $ 297.32
tether
Tether (USDT) $ 1.00
litecoin
Litecoin (LTC) $ 70.53
eos
EOS (EOS) $ 4.02
binance-coin
Binance Coin (BNB) $ 22.11
tezos
Tezos (XTZ) $ 3.72