fbpx

Airdropy, darmowe kryptowaluty: Bitnomo + Kickex + Coinsbit = 420$+ za 7 minut pracy

Dziś mamy dla Ciebie 3 Airdropy, w których do zgarnięcia są darmowe kryptowaluty od projektów: Bitnomo + Kickex + Coinsbit o łącznej, szacunkowej wartości odpowiadającej ekwiwalentowi 420+ $, wypłacane w kryptowalutach projektów. Airdropy wykonamy w niecałe 7 minut. Jak wykonać poszczególne Airdropy, jakich zasobów oraz ile czasu będziesz potrzebował na ich wykonanie opisujemy poniżej. Oczywiście, czy wykonasz wszystkie Airdropy czy tylko jeden z nich zależy już wyłącznie od Ciebie. Zatem, do dzieła! – darmowe kryptowaluty same na portfel nie wpadną

Czym są Airdropy?

Jeśli jeszcze nie wiesz czym są airdropy, to zanim zaczniesz wykonywać zadania zalecamy kliknąć “+ Czytaj więcej”. Jeśli już wiesz czym są airdropy i jak bezpiecznie zarabiać darmowe kryptowaluty możesz przejść do wykonywania zadań.

"Czytaj

Airdropy organizowane przez projekty kryptowalutowe to zabieg marketingowy stosowany przez twórców projektu, mający na celu zwiększenie tzw. brand awareness, czyli świadomości marki na rynku. Wykonując airdropy zostaniemy poproszeni o zrobienie prostych zadań (jak np.: polajkowanie, obserwowanie strony, napisanie komentarza lub udostępnienie posta), za których wykonanie otrzymamy darmowe kryptowaluty.

Pamiętaj aby w formularzach nigdy nie podawać wrażliwych danych (wykonując airdropy nie musimy [i nie powinniśmy] wypełniać organizatorom pełnego KYCa, jak podczas inwestowania w ICO). Pamiętaj również aby wykonując airdropy używać portfela, które klucz prywatny kontrolujesz  Ty a nie giełda, np. MyEtherWallet (jak założyć portfel MEW dowiesz się tutaj: LINK). Jeśli robiąc airdropy użyjesz portfela giełdowego, wtedy giełda otrzyma Twoją nagrodę w tokenach. Jeśli jeszcze nie wiesz czym są airdropy i jak bezpiecznie otrzymać swoje darmowe kryptowaluty, zalecamy zapoznać się z BHP wykonywania airdropów: LINK.

Coinsbit – CNB

KRÓTKI OPIS PROJEKTU:

Coinsbit Exchange ma funkcję wysokiej wydajności, która jest główną cechą wyróżniającą: szybkość przetwarzania do 10 000 transakcji na sekundę i 1 milion połączeń TCP. Ponad 95% wszystkich walut jest przechowywanych w zimnych portfelach.

STRONA PROJEKTU: https://coinsbit.io

SZACUNKOWA WARTOŚĆ TOKENÓW ZA WYKONANIE ZADAŃ: 200 $ + 100 $ Ref 

CZAS POTRZEBNY NA WYKONANIE ZADAŃ: 2+ minuty

ZASOBY NIEZBĘDNE BY OTRZYMAĆ DARMOWE KRYPTOWALUTY:

 • Email
 • Twitter

JAK UZYSKAĆ DARMOWE KRYPTOWALUTY:

 1. Zarejestruj się na stronie Coinsbit Exchange
 2. Przejdź weryfikacje KYC
 3. Śledź ich Twitter
 4. Otrzymasz 2000 CNB i 1000 CNB za każde polecenie

OPCJONALNIE: Niektóre airdropy dysponują programem partnerskim. Możesz polecić tego airdropa znajomym, dzięki czemu dostaniesz dodatkowe darmowe kryptowaluty w tokenach projektu.

Kickex – KICK (na giełdzie)

KRÓTKI OPIS PROJEKTU: 

Kickex to zaawansowana giełda kryptograficzna z najniższymi opłatami transakcyjnymi i najbardziej zyskownym programem polecającym. Zaawansowana transakcja Cyfrowa i wymiana aktywów, która ma podejście bankowe do architektury i bezpieczeństwa, oferuje unikalne instrumenty handlowe, takie jak solidne, konfigurowalne zamówienia w połączeniu z konstruktorem zamówień. KickToken jest już na CoinMarketCap.

STRONA PROJEKTU: https://kickex.com/

SZACUNKOWA WARTOŚĆ TOKENÓW ZA WYKONANIE ZADAŃ: 20$ + Ref + % od handlu

CZAS POTRZEBNY NA WYKONANIE ZADAŃ: 3+ minuty

ZASOBY NIEZBĘDNE BY OTRZYMAĆ DARMOWE KRYPTOWALUTY:

 • E-mail

JAK UZYSKAĆ DARMOWE KRYPTOWALUTY:

 1. Zarejestruj się na stronie Kickex
 2. Możesz użyć szybkiej rejestracji przez konta Google lub Facebooka 
 3. Otrzymasz 10.000 KICK, przejdź KYC żeby otrzymać dodatkowe 50.000 KICK
 4. Za każde polecenie otrzymasz 10.000 KICK + % od handlu 

OPCJONALNIE: Niektóre airdropy dysponują programem partnerskim. Możesz polecić tego airdropa znajomym, dzięki czemu dostaniesz dodatkowe darmowe kryptowaluty w tokenach projektu.

Bitnomo – NOMO

KRÓTKI OPIS PROJEKTU:

Bitnomo (NOMO) to światowej klasy giełda zasobów cyfrowych. Bitnomo ma na celu zapewnienie bezproblemowego, zorientowanego na użytkownika doświadczenia handlowego. NOMO stosuje filozofię technologii zdecentralizowanej – otwartej i opartej na uczestnictwie użytkowników. NOMO koncentruje się na pomocy inwestorom w identyfikacji cennych aktywów zdecentralizowanej technologii, oferując bezpieczną platformę handlową online i świadcząc profesjonalne usługi handlowe.

STRONA PROJEKTU: https://bitnomo.com/

SZACUNKOWA WARTOŚĆ TOKENÓW ZA WYKONANIE ZADAŃ: 200$ + 50$ Ref

CZAS POTRZEBNY NA WYKONANIE ZADAŃ: 2 minuty

ZASOBY NIEZBĘDNE BY OTRZYMAĆ DARMOWE KRYPTOWALUTY:

 • Email
 • Twitter
 • Telegram
 • adres portfela ETH lub adres portfela kompatybilnego z tokenami ERC20, na który chcesz otrzymać darmowe kryptowaluty (NIE portfel giełdowy!)

JAK UZYSKAĆ DARMOWE KRYPTOWALUTY:

 1. Otwórz formularz Airdropa Bitnomo
 2. Wykonaj 5 zadań w formularzu
 3. Otrzymasz 100000 NOMO + 25000 NOMO za każde polecenie

OPCJONALNIE: Niektóre airdropy dysponują programem partnerskim. Możesz polecić tego airdropa znajomym, dzięki czemu dostaniesz dodatkowe darmowe kryptowaluty w tokenach projektu.

Jeśli jeszcze nie wiesz czym są airdropy i jak bezpiecznie otrzymać swoje darmowe kryptowaluty, zalecamy zapoznać się z BHP wykonywania airdropów: LINK.

Uwaga! CryptoProfit nie gwarantuje żadnych zysków za wykonywane przez Ciebie airdropy. Nie odpowiadamy także za dane, które dobrowolnie udostępniasz na innych serwisach. Opisujemy jedynie w jaki sposób my wykonaliśmy poszczególne kroki, aby wykonać airdropy. Wszystkie kwoty w USD uwzględnione we wpisie są szacunkowe i finalnie mogą różnić się od tych, które podaliśmy, ze względu na wahania kursowe i inne czynniki niezależne od nas. Czy faktycznie otrzymasz darmowe kryptowaluty na swój portfel, który podałeś, zależy od organizatora airdropa, a nie od nas.
Zasubskrybuj nasz kanałKryptowalutowe wiadomości w formie wideo Dołącz do naszego TelegramaDodatkowe newsy na telefon

Nie przegap ważnych informacji!

Otrzymuj najważniejsze informacje
i ekskluzywne materiały na temat kryptowalut.

Invalid email address
Pamiętaj, że możesz wypisać się w każdej chwili.

Komentarze (Brak)

Zostaw Swój Komentarz

bitcoin
Bitcoin (BTC) $ 8,328.87
ethereum
Ethereum (ETH) $ 158.36
xrp
XRP (XRP) $ 0.218433
bitcoin-cash
Bitcoin Cash (BCH) $ 303.02
tether
Tether (USDT) $ 1.00
bitcoin-sv
Bitcoin SV (BSV) $ 252.68
litecoin
Litecoin (LTC) $ 51.70
eos
EOS (EOS) $ 3.44
binance-coin
Binance Coin (BNB) $ 16.60
stellar
Stellar (XLM) $ 0.054852