fbpx

Airdropy, darmowe kryptowaluty: Bitcoin + Blockstack, WazirX + Binance i Blockchain of Things = 86$+ za 9 minut pracy

Dziś mamy dla Ciebie 3 Airdropy, w których do zgarnięcia są darmowe kryptowaluty od projektów: Bitcoin + Blockstack, WazirX + Binance i Blockchain of Things o łącznej, szacunkowej wartości odpowiadającej ekwiwalentowi 86+ $, wypłacane w kryptowalutach projektów. Airdropy wykonamy w niecałe 9 minut. Jak wykonać poszczególne Airdropy, jakich zasobów oraz ile czasu będziesz potrzebował na ich wykonanie opisujemy poniżej. Oczywiście, czy wykonasz wszystkie Airdropy czy tylko jeden z nich zależy już wyłącznie od Ciebie. Zatem, do dzieła! – darmowe kryptowaluty same na portfel nie wpadną

Czym są Airdropy?

Jeśli jeszcze nie wiesz czym są airdropy, to zanim zaczniesz wykonywać zadania zalecamy kliknąć “+ Czytaj więcej”. Jeśli już wiesz czym są airdropy i jak bezpiecznie zarabiać darmowe kryptowaluty możesz przejść do wykonywania zadań.

"Czytaj

Airdropy organizowane przez projekty kryptowalutowe to zabieg marketingowy stosowany przez twórców projektu, mający na celu zwiększenie tzw. brand awareness, czyli świadomości marki na rynku. Wykonując airdropy zostaniemy poproszeni o zrobienie prostych zadań (jak np.: polajkowanie, obserwowanie strony, napisanie komentarza lub udostępnienie posta), za których wykonanie otrzymamy darmowe kryptowaluty.

Pamiętaj aby w formularzach nigdy nie podawać wrażliwych danych (wykonując airdropy nie musimy [i nie powinniśmy] wypełniać organizatorom pełnego KYCa, jak podczas inwestowania w ICO). Pamiętaj również aby wykonując airdropy używać portfela, które klucz prywatny kontrolujesz  Ty a nie giełda, np. MyEtherWallet (jak założyć portfel MEW dowiesz się tutaj: LINK). Jeśli robiąc airdropy użyjesz portfela giełdowego, wtedy giełda otrzyma Twoją nagrodę w tokenach. Jeśli jeszcze nie wiesz czym są airdropy i jak bezpiecznie otrzymać swoje darmowe kryptowaluty, zalecamy zapoznać się z BHP wykonywania airdropów: LINK.

Bitcoin + Blockstack – BTC + STX

KRÓTKI OPIS PROJEKTU:

Bitcoin to wirtualna kryptowaluta, stworzona w 2009 przez nieznanych autorów, działających pod pseudonimem Satoshi Nakamoto. Jej istnienie opiera się na niezwykle zaawansowanej kryptografii oraz sieci wymiany P2P (peer-to-peer), czyli bez pośredników.

Blockstack (#70 na CMC) jest pionierem następnej ewolucji komputerów. Blockstack to nowy internet dla zdecentralizowanych aplikacji, w których użytkownicy są właścicielami swoich danych. Przeglądarka to wszystko, czego potrzebujesz, aby rozpocząć. Blockstack to zdecentralizowana platforma komputerowa, która zapewnia użytkownikom kontrolę nad danymi i tożsamością. 

STRONA PROJEKTU: https://blockstack.org/

SZACUNKOWA WARTOŚĆ TOKENÓW ZA WYKONANIE ZADAŃ: 1$ w BTC + 1$ w BTC Ref + 10$ w STX

CZAS POTRZEBNY NA WYKONANIE ZADAŃ: 2 minuty

ZASOBY NIEZBĘDNE BY OTRZYMAĆ DARMOWE KRYPTOWALUTY:

 • Email
 • Nr telefonu

JAK UZYSKAĆ DARMOWE KRYPTOWALUTY

 1. Zarejestruj się na stronie Blockstack
 2. Potwierdź swój email i numer telefonu
 3. Przejdź do portfela BTC i podaj go w wymaganym polu
 4. Otrzymasz 1$ w BTC i 1$ w BTC za każde polecenie
 5. Zarejstruj konto na Blockchain.com
 6. Przejdź Gold KYC
 7. W styczniu otrzymasz 10$ w STX

OPCJONALNIE: Niektóre airdropy dysponują programem partnerskim. Możesz polecić tego airdropa znajomym, dzięki czemu dostaniesz dodatkowe darmowe kryptowaluty w tokenach projektu.

WazirX + Binance – WZR

KRÓTKI OPIS PROJEKTU:

WazirX jedna z największych giełd kryptowalutowych w Indiach, została nabyta przez Binance (największą giełdę na świecie). Zespół łączy siły z Binance, aby być częścią ich większej misji szerzenia wolności w przesyłaniu pieniędzy. Razem z siłą Binance i ich unikalnym, automatycznie dopasowanym silnikiem P2P chcą rozwiązać problem Fiat <> Crypto dla mas i wprowadzić kolejny etap adopcji kryptowalut.

STRONA PROJEKTU: https://wazirx.com/

SZACUNKOWA WARTOŚĆ TOKENÓW ZA WYKONANIE ZADAŃ: 60$ + 30$ Ref

CZAS POTRZEBNY NA WYKONANIE ZADAŃ: 3 minuty

ZASOBY NIEZBĘDNE BY OTRZYMAĆ DARMOWE KRYPTOWALUTY:

 • Email
 • KYC

JAK UZYSKAĆ DARMOWE KRYPTOWALUTY:

 1. Zarejestruj się na stronie WazirX
 2. Przejdź KYC
 3. Żeby otrzymać 200 WZR wpłać 1 XRP (0.80 PLN)
 4. Jeżeli jeszcze nie masz konta na Binance kliknij w ten link

OPCJONALNIE: Niektóre airdropy dysponują programem partnerskim. Możesz polecić tego airdropa znajomym, dzięki czemu dostaniesz dodatkowe darmowe kryptowaluty w tokenach projektu.

Blockchain of Things – BOTS

KRÓTKI OPIS PROJEKTU:

Blockchain Of Things ma rozszerzoną funkcję, która pozwala firmom i osobom prywatnym tworzyć aplikacje oparte o Blockchain z myślą o posiadaniu produktów i usług z dostępem, bezpieczeństwem, przechowywaniem danych, zarządzaniem i komunikacją między aplikacjami Internet of Things (IoT). BOTSCHAIN ​​to projekt chmury baz danych Blockchain, którego celem jest stworzenie bezpiecznej podstawowej platformy infrastruktury dla Blockchain. Z BOTS współpracują takie giełdy jak Binance i Huobi.

STRONA PROJEKTU: https://botschain.io/

SZACUNKOWA WARTOŚĆ TOKENÓW ZA WYKONANIE ZADAŃ: 15$ + 2$ Ref

CZAS POTRZEBNY NA WYKONANIE ZADAŃ: 4 minuty

ZASOBY NIEZBĘDNE BY OTRZYMAĆ DARMOWE KRYPTOWALUTY:

 • Email
 • Facebook
 • Youtube
 • Twitter
 • LinkedIn
 • Medium
 • Telegram
 • adres portfela ETH lub adres portfela kompatybilnego z tokenami ERC20, na który chcesz otrzymać darmowe kryptowaluty (NIE portfel giełdowy!)

JAK UZYSKAĆ DARMOWE KRYPTOWALUTY:

 1. Wypełnij dane w formularzu Airdropa
 2. Śledź i polub wszystkie wymagane konta społecznościowe
 3. Otrzymasz 4000 BOTS + 500 BOTS za każde polecenie

OPCJONALNIE: Niektóre airdropy dysponują programem partnerskim. Możesz polecić tego airdropa znajomym, dzięki czemu dostaniesz dodatkowe darmowe kryptowaluty w tokenach projektu.

Jeśli jeszcze nie wiesz czym są airdropy i jak bezpiecznie otrzymać swoje darmowe kryptowaluty, zalecamy zapoznać się z BHP wykonywania airdropów: LINK.

Uwaga! CryptoProfit nie gwarantuje żadnych zysków za wykonywane przez Ciebie airdropy. Nie odpowiadamy także za dane, które dobrowolnie udostępniasz na innych serwisach. Opisujemy jedynie w jaki sposób my wykonaliśmy poszczególne kroki, aby wykonać airdropy. Wszystkie kwoty w USD uwzględnione we wpisie są szacunkowe i finalnie mogą różnić się od tych, które podaliśmy, ze względu na wahania kursowe i inne czynniki niezależne od nas. Czy faktycznie otrzymasz darmowe kryptowaluty na swój portfel, który podałeś, zależy od organizatora airdropa, a nie od nas.
Zasubskrybuj nasz kanałKryptowalutowe wiadomości w formie wideo Dołącz do naszego TelegramaDodatkowe newsy na telefon

Nie przegap ważnych informacji!

Otrzymuj najważniejsze informacje
i ekskluzywne materiały na temat kryptowalut.

Invalid email address
Pamiętaj, że możesz wypisać się w każdej chwili.

Komentarze (Brak)

Zostaw Swój Komentarz

bitcoin
Bitcoin (BTC) $ 8,841.57
ethereum
Ethereum (ETH) $ 167.90
xrp
XRP (XRP) $ 0.232302
bitcoin-cash
Bitcoin Cash (BCH) $ 338.77
bitcoin-sv
Bitcoin SV (BSV) $ 291.48
tether
Tether (USDT) $ 1.00
litecoin
Litecoin (LTC) $ 59.01
eos
EOS (EOS) $ 3.87
binance-coin
Binance Coin (BNB) $ 17.57
tron
TRON (TRX) $ 0.017298