fbpx

Airdropy, darmowe kryptowaluty: Aeron + Minereum + Crypto Energy = 745$+ za 7 minut pracy

Dziś mamy dla Ciebie 3 Airdropy, w których do zgarnięcia są darmowe kryptowaluty od projektów: Aeron + Minereum + Crypto Energy o łącznej, szacunkowej wartości odpowiadającej ekwiwalentowi nawet do 745+ $, wypłacane w kryptowalutach projektów. Airdropy wykonamy w niecałe 7 minut. Jak wykonać poszczególne Airdropy, jakich zasobów oraz ile czasu będziesz potrzebował na ich wykonanie opisujemy poniżej. Oczywiście, czy wykonasz wszystkie Airdropy czy tylko jeden z nich zależy już wyłącznie od Ciebie. Zatem, do dzieła! – darmowe kryptowaluty same na portfel nie wpadną

Czym są Airdropy?

Jeśli jeszcze nie wiesz czym są airdropy, to zanim zaczniesz wykonywać zadania zalecamy kliknąć “+ Czytaj więcej”. Jeśli już wiesz czym są airdropy i jak bezpiecznie zarabiać darmowe kryptowaluty możesz przejść do wykonywania zadań.

"Czytaj

Airdropy organizowane przez projekty kryptowalutowe to zabieg marketingowy stosowany przez twórców projektu, mający na celu zwiększenie tzw. brand awareness, czyli świadomości marki na rynku. Wykonując airdropy zostaniemy poproszeni o zrobienie prostych zadań (jak np.: polajkowanie, obserwowanie strony, napisanie komentarza lub udostępnienie posta), za których wykonanie otrzymamy darmowe kryptowaluty.

Pamiętaj aby w formularzach nigdy nie podawać wrażliwych danych (wykonując airdropy nie musimy [i nie powinniśmy] wypełniać organizatorom pełnego KYCa, jak podczas inwestowania w ICO). Pamiętaj również aby wykonując airdropy używać portfela, które klucz prywatny kontrolujesz  Ty a nie giełda, np. MyEtherWallet (jak założyć portfel MEW dowiesz się tutaj: LINK). Jeśli robiąc airdropy użyjesz portfela giełdowego, wtedy giełda otrzyma Twoją nagrodę w tokenach. Jeśli jeszcze nie wiesz czym są airdropy i jak bezpiecznie otrzymać swoje darmowe kryptowaluty, zalecamy zapoznać się z BHP wykonywania airdropów: LINK.

Aeron – ARN (na giełdzie)

KRÓTKI OPIS PROJEKTU:
Aeron nowy standard bezpieczeństwa w lotnictwie oparty na technologii blockchain w celu stworzenia zdecentralizowanego systemu przechowywania, rejestrowania i weryfikacji wszystkich danych dotyczących przemysłu lotniczego, aby nasze loty były bezpieczniejsze.
STRONA PROJEKTU: https://aeron.aero/
SZACUNKOWA WARTOŚĆ TOKENÓW ZA WYKONANIE ZADAŃ: do 100$ + Ref
CZAS POTRZEBNY NA WYKONANIE ZADAŃ: 3+ minuty
ZASOBY NIEZBĘDNE BY OTRZYMAĆ DARMOWE KRYPTOWALUTY:

 • Twitter
 • Facebook
 • Reddit
 • Medium
 • Telegram
 • Instagram

JAK UZYSKAĆ DARMOWE KRYPTOWALUTY:

 1. Odwiedź stronę Airdropa Areon
 2. Wykonaj wszystkie 8 zadań
 3. Polecaj znajomych aby otrzymać więcej punktów:
 • Każdy z 1 – 10 zwycięzców otrzyma wartość 100 $ w tokenach ARN (czyli 822 ARN jest na Binance – Najwyższa wartość 9.26$ za 1 ARN)
 • Każdy z 10 – 20 zwycięzców otrzyma wartość 100 $ w tokenach CBM sprzedawane na Binance DEX
 • Miejsca od 21 do 115 otrzymają 10$ w tokenach ARN każdy
 • Miejsca od 115 do 250 otrzymają 10$ w tokenach CBM każdy

OPCJONALNIE: Niektóre airdropy dysponują programem partnerskim. Możesz polecić tego airdropa znajomym, dzięki czemu dostaniesz dodatkowe darmowe kryptowaluty w tokenach projektu.

Crypto Energy Token – CRET (na giełdzie)

KRÓTKI OPIS PROJEKTU:
CRET ma natychmiastowe i zasadniczo tanie transakcje, z teoretyczną wydajnością nieograniczonej liczby transakcji na sekundę. Niewyobrażalne przez tradycyjne pieniądze.
STRONA PROJEKTU: http://cryptoenergy.site/
SZACUNKOWA WARTOŚĆ TOKENÓW ZA WYKONANIE ZADAŃ: 200$ + 40$ Ref
CZAS POTRZEBNY NA WYKONANIE ZADAŃ: 3+ minuty
ZASOBY NIEZBĘDNE BY OTRZYMAĆ DARMOWE KRYPTOWALUTY:

 • E-mail
 • Telegram
 • Twitter

JAK UZYSKAĆ DARMOWE KRYPTOWALUTY:

 1. Porozmawiaj z tym botem na Telegramie
 2. Dołącz do kanału i grupy na Telegramie
 3. Śledź ich Twitter
 4. Podaj swój portfel Waves (szybkie utworzenie)
 5. Otrzymasz 100 CRET(1CRET = 2$ na Waves) + 20 CRET za każde polecenie (kończy się 25 stycznia)

OPCJONALNIE: Niektóre airdropy dysponują programem partnerskim. Możesz polecić tego airdropa znajomym, dzięki czemu dostaniesz dodatkowe darmowe kryptowaluty w tokenach projektu.

Minereum – MNE (na giełdzie)

KRÓTKI OPIS PROJEKTU:
Minereum to pierwszy w historii samowykopujący inteligentny token kontraktowy. Minereum próbuje wprowadzić nowe podejście wydobywcze w przestrzeni kryptowalut, to nowe podejście wydobywcze jest przejrzyste, uczciwe i wspólne dla wszystkich uczestników z uwzględnieniem ograniczenia podaży dla przyszłego wzrostu wartości. Wydobycie odbywa się za pomocą wzoru matematycznego, a adresy genez to adresy, na których będą dystrybuowane początkowe monety.
STRONA PROJEKTU: https://www.minereum.com/
SZACUNKOWA WARTOŚĆ TOKENÓW ZA WYKONANIE ZADAŃ: do 445$
CZAS POTRZEBNY NA WYKONANIE ZADAŃ: 1+ minuta
ZASOBY NIEZBĘDNE BY OTRZYMAĆ DARMOWE KRYPTOWALUTY:

 • adres portfela ETH lub adres portfela kompatybilnego z tokenami ERC20, na który chcesz otrzymać darmowe kryptowaluty (NIE portfel giełdowy!)

JAK UZYSKAĆ DARMOWE KRYPTOWALUTY:

 1. Wejdź na strone Minereum V2
 2. Podaj swój adres ERC20
 3. Kliknij ‘’I’m not a Robot’’ i ‘’Submit your Ethereim Address’’
 4. Kiedy Minereum V2 zostanie uruchomione otrzymasz adres genezy tokenów który wygeneruje 32000 MNE
 5. Jeden adres generuje 1.84 MNE dziennie
 6. Możesz podać nieskończoną ilość adresów ERC20 (do wyczerpania miejsc)

OPCJONALNIE: Niektóre airdropy dysponują programem partnerskim. Możesz polecić tego airdropa znajomym, dzięki czemu dostaniesz dodatkowe darmowe kryptowaluty w tokenach projektu.

Jeśli jeszcze nie wiesz czym są airdropy i jak bezpiecznie otrzymać swoje darmowe kryptowaluty, zalecamy zapoznać się z BHP wykonywania airdropów: LINK.

Uwaga! CryptoProfit nie gwarantuje żadnych zysków za wykonywane przez Ciebie airdropy. Nie odpowiadamy także za dane, które dobrowolnie udostępniasz na innych serwisach. Opisujemy jedynie w jaki sposób my wykonaliśmy poszczególne kroki, aby wykonać airdropy. Wszystkie kwoty w USD uwzględnione we wpisie są szacunkowe i finalnie mogą różnić się od tych, które podaliśmy, ze względu na wahania kursowe i inne czynniki niezależne od nas. Czy faktycznie otrzymasz darmowe kryptowaluty na swój portfel, który podałeś, zależy od organizatora airdropa, a nie od nas.
Zasubskrybuj nasz kanałKryptowalutowe wiadomości w formie wideo Dołącz do naszego TelegramaDodatkowe newsy na telefon

Nie przegap ważnych informacji!

Otrzymuj najważniejsze informacje
i ekskluzywne materiały na temat kryptowalut.

Invalid email address
Pamiętaj, że możesz wypisać się w każdej chwili.

Komentarze (Brak)

Zostaw Swój Komentarz

bitcoin
Bitcoin (BTC) $ 9,614.47
ethereum
Ethereum (ETH) $ 259.18
xrp
XRP (XRP) $ 0.274489
bitcoin-cash
Bitcoin Cash (BCH) $ 380.68
bitcoin-sv
Bitcoin SV (BSV) $ 297.32
tether
Tether (USDT) $ 1.00
litecoin
Litecoin (LTC) $ 70.53
eos
EOS (EOS) $ 4.02
binance-coin
Binance Coin (BNB) $ 22.11
tezos
Tezos (XTZ) $ 3.72