66 procent inwestujących w dogecoina czerpie spore zyski – dane blockchain

Analiza wszelkich danych blockchain pokazuje, że większość posiadaczy obecnych dogecoina (DOGE) czerpie spore zyski z trzymania go w…

Analiza wszelkich danych blockchain pokazuje, że większość posiadaczy obecnych dogecoina (DOGE) czerpie spore zyski z trzymania go w portfelach. Najsłynniejszy memowy token wzrósł o 24,7 procent w ciągu ostatnich siedmiu dni, podczas gdy sama cena ethereum wzrosła o 18,9 procent, a bitcoina o 15,5 procent. Kurs DOGE/USD we wtorek oscyluje nieco ponad poziomem 0,25 USD.

Ponad 66 procent adresów posiadają obecnie DOGE jest w sporym zysku

Trwający istny rajd dogecoina pozwolił wyprzedzić także cardano, który wzrósł już o 11,4 procent gdy cena ripple podbita została o 8,7 procent. Wartość aktualna DOGE wynosząca 0,25 USD nadal jest znacznie niższa od szczytu historycznego 0,75 USD osiągniętego w maju bieżącego roku. Ostatnia analiza danych blockchain pokazuje, że znaczna większość inwestorów dogecoina czerpie obecnie zyski ze swoich własnych monet.

Zgodnie z tweetem poniedziałkowym firmy – Into The Block zajmującej się badaniem wszelkich danych dotyczących blockchain “ponad 66 procent adresów obecnie posiadających DOGE jest w zysku”. Firma Into The Block posunął się nawet do samego założenia, że większość inwestorów DOGE na pewno musi być teraz szczęśliwa.

Raport zgodny jest z uwagami niedawnymi inwestora kryptowalutowego – Davida Gokhsteina. Jest to także przedsiębiorca oraz dyrektor generalny kryptograficznej firmy. Stwierdził on, że dogecoin zmierza w kierunku 1 USD. Uważa, że sama wartość monety w bardzo dużej mierze wynika z tego, że działa ona jako pewnego rodzaju brama dla początkujących do wejścia do samego ekosystemu kryptowalut.

Dogecoin utrzymuje się powyżej 0,25 USD

Cena Dogecoina wzrosła znacznie o ponad siedem procent w poniedziałek. Tym samym odbiła się z siłą od poziomu lokalnego wsparcia 0,2350 USD. Obecnie kurs DOGE/USD oscyluje nieco ponad poziomem 0,25 USD po wyrysowaniu w niedzielę całkiem nowego maksimum lokalnego 0,2827 USD. Przebicie tegoż poziomu będzie wręcz kluczowe dla utworzenia dalszego wzrostowego impulsu. Zaś z drugiej strony spadek trwały poniżej wsparcia 0,2350 USD ostatnio wyhamuje obserwowaną presję samego popytu.

Total
0
Shares
Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Related Posts