6,5 miliarda zablokowanych TRX – debiut Sun Genesis Mining

Minęły zaledwie cztery dni od premiery Sun Genesis Mining w sieci tron. Taki okres wystarczył jednak, aby inwestorzy…

Minęły zaledwie cztery dni od premiery Sun Genesis Mining w sieci tron. Taki okres wystarczył jednak, aby inwestorzy TRX zawierzyli w nowym projekcie ponad 6,5 miliarda swoich cyfrowych aktywów. Szacuje się, że na dzień dzisiejszy przekłada się to na blisko 210 milionów dolarów. Zielone wskaźniki na giełdzie pozwalają sądzić, iż wartość ta będzie nadal rosła. Jaki pułap osiągnie ostatecznie?

Czy Tron (TRX) pobije swój dwuletni rekord?

Kryptowaluty z reguły charakteryzują się zmiennością wartości. Wystarczy wspomnieć o tym, że najbardziej rozpoznawany Bitcoin aż czterokrotnie osiągał poziom “zaledwie” 10 tys. dolarów. Wartość tokena Tron (TRX) zachowywała się w tym burzliwym czasie stosunkowo stabilnie, zamykając notowanie na poziomie 0,027 dolarów.

Na giełdzie obecnie panuje okres wzrostu na niemal wszystkich płaszczyznach. Jeżeli trend się utrzyma, wprowadzenie na rynek Sun Genesis Mining może pomóc tokenowi TRX w osiągnięciu maksymalnego dwuletniego poziomu. W najbliższych dniach może on nawet przebić wartość 0,05 dolara (obecnie 0,032 USD), co byłoby wielkim wyczynem. Początki z Sun Genesis Mining są zatem bardzo obiecujące.

Wojna sieci – Tron vs Ethereum

Najbardziej znaną siecią wśród kryptowalut jest niewątpliwie Ethereum. W starciu z “gigantem” zaskakująco dobrze radzi sobie jednak Tron. Według zespołu giełdy OKEX, wpływają na to między innymi opłaty związane z Ethereum. Tron wykorzystuje sytuację i dzięki napływowi dappów, deweloperów oraz użytkowników stale powiększa swoje zasięgi. W tym samym czasie gdy użytkownicy ETH walczą o przetrwanie, TRX rozwija się w cieniu konkurenta. Ostatnie odważne kroki pozwalają sądzić, że Tron nie powiedział jeszcze ostatniego słowa w tym starciu.

DeFi i protokoły Tron

Przestrzeń DeFi stała się niezwykle atrakcyjną ze względu na wzrost opłat oraz wprowadzenie szeregu innowacji. Inne blockchainy planują do niej wejść, a liderem w tym wyścigu stał się Tron. Seria protokołów i aplikacji wydanych przed fundację przypomina znany wszystkim Ethereum DeFi. Odważny krok Trona wpłynął pozytywnie na cenę TRX.

Pearl.finance, Salmon.finance i Carrot.finance to nazwy protokołów “yield farming” wydanych przez firmę TronFi. Fundacja Tron może pochwalić się również protokołem Sun, w którym użytkownicy wpłacają TRX w celu wydobycia nowej monety o nazwie SUN.

Posiadacze SUN wpłyną na kierunek rozwoju tej aplikacji oraz samego trona. Wszystkie wydane do tej pory protokoły przypominają Yam.finance, który stał się najbardziej rozpoznawalnym przedstawicielem najnowszej generacji protokołów DeFi.

Co przyniesie przyszłość?

Działania związane z TRX oraz korzystna sytuacja na giełdzie sprawiają, że wartość tokena tron w najbliższym czasie może osiągnąć swoje maksimum. Debiut Sun Genesis Mining niewątpliwie pomógł kryptowalucie, której sytuację należy obserwować w nadchodzących dniach.

Ciekawie zapowiada się również “walka sieci” – Trona z Ethereum. Co prawda nadal różnica popularności jest spora, ale wszystko wskazuje na to, że w starciu tym nie powiedziano jeszcze ostatniego słowa.

Total
0
Shares
Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Related Posts