60% Brytyjczyków z zamiarem zakupu Bitcoin (BTC) w tym roku

Starszy analityk finansowy w Investing.com, czyli Jesse Cohen, jest zdania że kurs Bitcoin (BTC) wzrośnie w pierwszej połowie…

Starszy analityk finansowy w Investing.com, czyli Jesse Cohen, jest zdania że kurs Bitcoin (BTC) wzrośnie w pierwszej połowie bieżącego roku do poziomu  60 tysięcy dolarów (USD). Jego opinia jest uwarunkowana  faktem, że wzrost ten będzie napędzany przez staje rosnącą adopcję BTC i co za tym idzie wsparcie ze strony inwestorów instytucjonalnych w połączeniu ze środkami pochodzącymi z globalnego systemu finansowego, czyli od banków centralnych.

Kurs króla walut cyfrowych urośnie do poziomu 60 tysięcy dolarów (USD) 

Jak zapewne pamiętacie w 2020 roku Bitcoin (BTC) odnotował wzrost o ponad 300%. Wszystkie znaki na niebie i ziemi zaczynają wskazywać na to, że również w roku bieżącym pozycja tej waluty cyfrowej pozostanie silna. Jest to uwarunkowane między innymi przez fakt, że rośnie liczba zarówno inwestorów detalicznych, jak i dużych nabywców instytucjonalnych. Użytkownicy obecni na rynku aktywów cyfrowych powinni zdaniem Jesse Cohena zastosować strategię HOLD.

Starszy analityk finansowy zaczął dzielić się swoimi opiniami w momencie, gdy Investing.com opublikował wyniki najnowszej ankiety. Wynika z nich jednoznacznie, że  63% z 800 ankietowanych osób pochodzących z Wielkiej Brytanii nosi się z zakupem Bitcoin (BTC) jesszcze w tym roku. Ponad 60% respondentów podziela opinię, że najstarsza kryptowaluta przekroczy wycenę sięgającą poziomu 60 tysięcy dolarów (USD) w 2021 roku.

Ponad 60% Brytyjczyków, którzy wzięli udział w ankiecie nosi się z zamiarem zakupu Bitcoin (BTC) w tym roku

Na chwilę obecną, sytuacja związana z osiągnięciem poziomu 60 tysięcy dolarów (USD ) przez Bitcoin wiąże się ze 62% wzrostem. Przyczyniając się w ten sposób do powiększenia zasięgu trwającej od początku 2021 roku aprecjacji do niemalże 107%. Jak zapewne wiecie nie jest to to wcale najwyższa z prognoz, które pojawiły się w ostatnim czasie.

Dan Morehead , czyli założyciel i dyrektor generalny firmy Pantera Capital, uważa że kurs Bitcooin (BTC) urośnie do poziomu 115 tysięcy dolarów (USD). Ma to nastąpić w drugiej połowie bieżącego roku w okolicy sierpnia.

 

Total
0
Shares
Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Related Posts