6 tysięcy bitomatów pojawi się na stacjach Circle K.

Bitcoin, a więc największa oraz najbardziej znana kryptowaluta, coraz mocniej się rozpycha na rynku walut właśnie za oceanem.…

Bitcoin, a więc największa oraz najbardziej znana kryptowaluta, coraz mocniej się rozpycha na rynku walut właśnie za oceanem. Bardzo popularna sieć stacji paliw Circle K niedawno podpisała partnerską umowę z Bitcoin Depot. Ta firma zajmuje się dostarczaniem bitomatów.

Ekspansja Bitcoin Depot w Stanach Zjednoczonych oraz w Kanadzie

Współpraca sieci Circle K wraz z Bitcoin Depoty będzie dotyczyć w pierwszej kolejności Kanady oraz Stanów Zjednoczonych. Celem jest na pewno otwarcie sześciu tysięcy bitomatów  tychże krajach do końca bieżącego roku. Jak podała nam firma Bitcoin Depot, już ponad siedemset bitomatów znalazło się na stacjach Circle K. Pojawiło się one w trzydziestu stanach Stanów Zjednoczonych. Powodzenie tegoż procesu może umożliwić przyciągnięcie nowych osób do świata kryptowalutowego.

Czy kryptowaluty już niebawem “zaleją nasz świat”?

Dyrektor do spraw produkty w firmie Bitcoin Depot – Alona Lubovnaya skomentowała w punkt współpracę z siecią stacji paliw Circle K na łamach strony internetowej cointelegraph.com

Stwierdziła, że w ciągu ostatniego roku obserwowali dokładnie, jak kryptowaluta zyskuje popularność wśród osób zarządzających majątkiem, jak i także inwestycyjnych firm, ale co z ludźmi, którzy do tychże usług nie posiadają dostępu? Naprawdę nie ma o co się martwić. Bankomaty, które się znajdują na stacjach Circle K zapewniają bardzo łatwy dostęp dla osób, które nie korzystają z banków czy też dla osób nieco mniej zamożnych.

Jakby tego było mało firma także deklaruje, że zależy jej bardzo mocno na rozpowszechnieniu kryptowalut do takiego stopnia, aby się one stały łatwo dostępne dla wszystkich. Jest to naprawdę wspaniała idea. Jeszcze nie tak dawno rzeczywiście z tą dostępnością było bardzo różnie. Teraz dzięki stacjom Circle K nie będzie tego problemu. Cieszy nas ten fakt naprawdę mocno. Wręcz możemy powiedzieć, że na to czekaliśmy.

Czas pokaże jak współpraca będzie przebiegała.

Total
0
Shares
Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Related Posts