fbpx

4 kryptowalutowych ekspertów mówi o swoich typach z kategorii “to the moon”

Zapoznajcie się z opiniami 4 branżowych ekspertów na temat walut cyfrowych, które według nich mają największe szanse na “MOON” w najbliższej przyszłości. 

London Letter

Niedoceniane dotąd kryptowaluty z dużym potencjałem to nasza specjalność. Każdego miesiąca wypuszczamy szczegółowy raport analizujący jeden projekt, który uznaliśmy za bardzo niedoceniony.

Zdecydowanie warto przyjrzeć się Nexus Earth, który chce wypuścić zdecentralizowaną sieć satelitów na orbitę.

Obecnie przez panujący od początku roku 2018 rynek niedźwiedzi zainteresowani stable coin’ami stale rośnie. W tej kategorii warto zwrócić uwagę na MakerDAO. Według nas ich stabilna kryptowaluta nazwana DAI bije inne stable coiny na głowę.

Ostatnim z naszych wyborów jest Request Network, którego uważamy za “PayPal 2.0” na blockchainie. Aczkolwiek porównanie do PayPala to zaledwie czubek góry lodowej dla REQ, ten projekt ma masę ciekawych funkcjonalności, które czekają na wdrożenie.

Craig Russo, współzałożyciel sludgefeed.com

Powiedziałbym, że KuCoin [KCS], oferuje bardzo pozytywną szansę do zarobku, jako że jest to token giełdowy z potencjałem wzrostów jak tylko obroty na giełdach zaczną ponownie wzrastać.

Matias Dorta, założyciel ICO Informer

Największy potencjał zagrania typu “high-risk-high-reward” (wysokie ryzyko, wysoka nagroda) ma dla mnie obecnie Republic Protocol.

Republic Protocol to zdecentralizowana giełda typu “dark pool” (czyli prywatne forum, na którym grają z reguły duzi, instytucjonalni gracze). Użytkownicy, którzy stakeują co najmniej 100,000 REN, mają możliwość utworzenia “dark node” (ciemnego węzła), który otrzymuje prowizję ze wszystkich transakcji na giełdzie.

Jest to dla mnie mocno spekulacyjne zagranie. Wierzę, że kiedy pieniądze instytucjonalne napędzą kolejny byczy rynek. Republic Protocol pozwala dużym nabywcom i sprzedawcom obracać aktywami cyfrowymi. Obecnie dark pool’e składają się na pokaźny procent obrotu tradycyjnych aktyw. Wierzę, że kiedy rynek kryptowalut się rozwinie to dark pool’e staną się koniecznością dla dużych nabywców i sprzedawców.

Tom Alford, Prezes do Spraw Treści w TotalCrypto.io

Moimi wyborami są NEO oraz TheKey.

Tak samo jak Ethereum czy EOS, NEO jest publicznym blockchainem, na którym można tworzyć swoje zdecentralizowane aplikacje. Pod samym kątem technologicznym NEO jest o wiele bardziej zaawansowane i przyjazne dla użytkownika niż Ethereum. Kapitalizacja rynkowa NEO to zaledwie 4% kapitalizacji Ethereum.

Warto tutaj rozróżnić kompotenty NEO:

  • NEO to publiczny blockchain do budowy aplikacji
  • Onchain, firma stojąca za NEO, to blockchain dla rządu i chińskich przedsiębiorstw

Od jakiegoś czasu krążyły plotki o współpracy rządu Chin z NEO. Cóż, według mnie ta koneksja jest oczywista i są to wspaniałe wiadomości dla NEO. Podobno pierwszy duży rządowy projekt na blockchainie NEO ma dotyczyć zapowiedzianego przez Chiny w 2014 roku systemu oceny obywateli. System ten miałby oceniać zachowanie obywateli i na tej podstawie ich oceniać. Następnie ocena determinowałaby oprocentowanie pożyczek, czy osoba może podróżować klasą biznesową i zabookować noc w hotelu oraz do jakiej szkoły może pójść jej dziecko. Ideą jest to aby dobre osoby były wynagradzane a złe karane. Dałoby to dodatkowo masę ułatwień dla przedsiębiorstw czy pracodawców. Oczywiście na zachodzie takie coś by nie przeszło ale w Chinach to co innego.

Jak podaje Business Insider:

“Chiński system scoringu, czyli oceny wiarygodności obywateli, powstrzymał ludzi od 11,14 mln lotów samolotem oraz 4,25 mln przejazdów szybkimi pociągami. Takie liczby podała na koniec kwietnia gazeta “Global Times”, choć nie wiadomo, na jakiej podstawie system decydował o uniemożliwieniu podróży.”

Rząd Chin ma już powiązania z NEO oraz Onchain. Dodatkowo, na ostatniej konferencji szczebla narodowego Chiny promowały TheKey, który jest zdecentralizowanym systemem do przechowywania tożsamości i innych danych z kategorii “big data” opartym o blockchain NEO. Nie ma wątpliwości, że aby system społecznego scoringu Chin działał, potrzebuje on systemu do weryfikowania tożsamości takie jakim jest TheKey

Jest wiele przesłanek stojących za tym, że to właśnie TheKey będzie systemem wykorzystywanym przez rząd Chin. Na konferencji “China International Big Data Industry Expo 2018”, TheKey otrzymał nagrodę “Technology Innovation Award of 2018 Chinese Government’s Information Product”.

Jak na razie wszystko to są jedynie przypuszczenia, jednakże jeśli faktycznie obydwa te projekty będą uczestniczyć w sieci społecznego scoringu obywateli, który ma zostać wdrożony do 2020 roku to mówimy tu o 1.4 miliarda ludzi! Oznacza to, że z NEO i TheKey, może potencjalnie zacząć korzystać masa nowych osób, tym samym czyniąc te projekty iście masowo-spopularyzowanymi na globalną skalę.

Taki scenariusz nie jest pewny, jednakże warty postawienia na niego kilku Satoshi.

Podsumowanie

Obecnie wiele, z tych monet jest bardzo nisko w cyklu. Sami zdecydujcie, które z nich uważacie za najbardziej wartościowe.

Oczywiście jak zawsze zalecamy DYOR!

Może Cię również zainteresować ten artykuł, w którym topowi inwestorzy rynku kryptowlaut dzielą się swoimi długoterminowymi faworytami: LINK

Nie przegap ważnych informacji!

Otrzymuj najważniejsze informacje
i ekskluzywne materiały na temat kryptowalut.

Invalid email address
Pamiętaj, że możesz wypisać się w każdej chwili.

Komentarze (Brak)

Zostaw Swój Komentarz

bitcoin
Bitcoin (BTC) $ 7,215.25
ethereum
Ethereum (ETH) $ 144.13
xrp
XRP (XRP) $ 0.220037
tether
Tether (USDT) $ 1.00
bitcoin-cash
Bitcoin Cash (BCH) $ 206.79
litecoin
Litecoin (LTC) $ 43.58
eos
EOS (EOS) $ 2.56
binance-coin
Binance Coin (BNB) $ 14.69
bitcoin-sv
Bitcoin SV (BSV) $ 92.59
tezos
Tezos (XTZ) $ 1.75