fbpx

15.09.2018 Najważniejsze wiadomości z rynku kryptowalut i blockchain [wideo – 1:23 min.]

Opisy wiadomości wraz ze źródłami znajdują się poniżej wideo.

#1

Znany inwestor Tim Draper przewiduje, że całkowita kapitalizacja wszystkich kryptowalut wyniesie 80 bilionów w ciągu najbliższych 15 lat.

“Myślę, że będzie to miało niesamowicie transformujący efekt na branże, o których nigdy byśmy nie pomyśleli, że mogą być zrewolucjonizowane. Internet przyszedł po branżach wartych 10 – 100 mld dolarów. Kryptowaluty przychodzą na rynki bilionowe – takie jak finanse, medycyna czy ubezpieczenia, banki i banki inwestycyjne oraz państwa.”

źródło: https://cointelegraph.com/

#2

Zgodnie z dzisiejszym Tweetem Tezos Fundation w najbliższy poniedziałek w końcu zobaczymy starty ich długo wyczekiwanego mainnetu. Oczywiście kurs błyskawicznie zareagował na te wieści 25% wzrostami.

źródło: https://cointelegraph.com/

#3

Ripple, ogłosiło w tweecie, że National Commercial Bank (NCB), znany również jako AlAhli Bank, dołączyło do RippleNet po tym jak firma uzyskała zgodę od Władz Monetarnych Arabii Saudyjskiej. NCB to pierwszy bank założony w Królestwie Arabii Saudyjskiej i drugi największy arabski bank na świecie posiadający ponad 5.4 mln klientów na całym świecie.

źródło: https://cryptovest.com/

#4

Zgodnie z ostatnim badaniem, 9% studentów z USA już uczęszczało na zajęcia związane z blockchainem a 26% ma taki zamiar. Kursy, owszem są przygotowane lecz aktualnie instytucje nie mogą sobie poradzić z popytem na nie.

źródło: https://bitcoinist.com/

#5

DApp EOSBet – aplikacja hazardowa oparta o blockchain EOS została okradziona przez hackerów na 40 000  EOS, czyli około 200 000 dolarów.

Jeden z przedstawicieli EOSBet powiedział:

“(…) Kilka godzin temu, zostaliśmy zaatakowani, około 40,000 EOS zostało skradzione z naszego rachunku. Błąd nie był mały, tak jak wcześniej uważaliśmy, wciąż prowadzimy dochodzenie i wiążemy kawałki układanki w całość by dowiedzieć się co się wydarzyło.”

źródło: https://www.newsbtc.com/

Zasubskrybuj nasz kanałKryptowalutowe wiadomości w formie wideo Dołącz do naszego TelegramaDodatkowe newsy na telefon

Nie przegap ważnych informacji!

Otrzymuj najważniejsze informacje
i ekskluzywne materiały na temat kryptowalut.

Invalid email address
Pamiętaj, że możesz wypisać się w każdej chwili.

Komentarze (Brak)

Zostaw Swój Komentarz

bitcoin
Bitcoin (BTC) $ 7,901.91
ethereum
Ethereum (ETH) $ 251.98
ripple
XRP (XRP) $ 0.391080
bitcoin-cash
Bitcoin Cash (BCH) $ 407.49
eos
EOS (EOS) $ 6.25
litecoin
Litecoin (LTC) $ 90.53
binance-coin
Binance Coin (BNB) $ 31.62
tether
Tether (USDT) $ 1.00
stellar
Stellar (XLM) $ 0.129684
cardano
Cardano (ADA) $ 0.081886