Jeśli interesujesz się wydarzeniami ze świata kryptowalut i chciałbyś podzielić się swoją wiedzą, możesz dzięki temu uzyskać darmowy dostęp do Insiderskiej Grupy Premium.

Co zyskujesz?

W zależności od Twojego zaangażowania i poświęconego czasu, możesz obniżyć koszt swojego abonamentu o 25% za każdy artykuł, który napiszesz i który my dodamy na naszą stronę cryptoprofit.pl. Oznacza to, że pisząc 4 artykuły możesz obniżyć abonament w naszej Insiderskiej Grupie Premium do 0. 

Jak to działa?

Krok 1

Wystarczy, że napiszesz artykuł na minimum 250 słów, w którym opiszesz newsa, wydarzenie, kontrowersje, sytuację na rynku, projekt lub ICO korzystające z technologii blockchain. Nie jesteś pewien co napisać? Spójrz na naszego bloga i zobacz jakiego rodzaju treści publikujemy. Gdy już napiszesz to co chcesz, prześlij to do nas za pomocą formularza: LINK

Krok 2

Teraz, możesz się zrelaksować po „ciężkim” i „wycięczającym” uderzaniu palcami o klawisze klawiatury 😉 My w tym czasie sprawdzimy, czy treści, które do nas przesłałeś nie zostały skopiowane z innego serwisu. Oczywiście możesz wzorować się na innych artykułach, jednakże wklejanie części lub całości treści 1:1 jest uważana za plagiat. Jeśli Twój artykuł zostanie dodany na stronę cryptoprofit.pl, skontaktujemy się z Tobą mailowo, na adres, który podałeś w formularzu zgłoszeniowym.

Krok 3 

Gratulacje! Jeśli otrzymałeś od nas maila z adresu: kontakt@cryptoprofit.pl, oznacza to, że Twój artykuł został dodany na naszą stronę 🙂 W mailu znajdziesz link do artykułu oraz link do ostatniego formularza „sprawdzającego”. Czeka na Ciebie jeszcze jedno wyzwanie! Mianowicie, przy użyciu swojego konta na Facebooku udostępnisz artykuł za pomocą funkcji społecznościowych dostępnych na dole artykułu, tak jak na obrazku poniżej.

Co! mam to udostępniać 475 razy!? 

– W żadnym wypadku! Wystarczą tylko 3 (słownie: trzy) udostępnienia na grupach związanych z kryptowalutami i technologią blockchain. W mailu wraz z linkiem do Twojego artykułu dostaniesz również spis grup, w których powinieneś udostępnić artykuł. Wybierz 3 z nich, udostępnij, następnie podaj linki do postów w formularzu sprawdzającym, który również będzie znajdował się w mailu od nas i GOTOWE!

Aby uzyskać link do posta wystarczy kliknąć w datę publikacji, a następnie skopiować adres url z paska domeny.

Jeśli wypełniłeś każdy krok tak jak opisaliśmy powyżej, otrzymasz 1 stake, uprawniający Cię do 25% zniżki na abonament. Aby zniwelować opłatę do 0, wystarczy powtórzyć ten proces jeszcze 3 razy.

Swoją aktualną pulę stake’ów oraz przysługujący Ci rabat będziesz mógł w każdej chwili sprawdzić w tym arkuszu: LINK.

W arkuszu będziesz mógł również zobaczyć, czy ktoś nie opisuje już tego samego artykułu, który Ty zamierzałeś opisać.

W razie jakichkolwiek pytań dot. promocji kontaktuj się z nami poprzez email: kontakt@cryptoprofit.pl lub messengera. Życzymy „lekkiego pióra” lub raczej „miękkich klawiszy” 🙂

 

Nie przegap ważnych informacji!

Otrzymuj najważniejsze informacje
i ekskluzywne materiały na temat kryptowalut.

Invalid email address
Pamiętaj, że możesz wypisać się w każdej chwili.