[vc_row][vc_column][vc_column_text css=”.vc_custom_1515700258885{margin-bottom: 0px !important;}”]Program partnerski to dodatkowa możliwość zarobku dla każdego członka grupy CryptoProfit. Polecając nowe osoby będziesz otrzymywał 25% ich comiesięcznych wpłat, tak długo jak będą opłacały swój abonament. W ten sposób, za raz wykonaną pracę możesz być wynagradzany przez lata. Zarobione środki możesz przeznaczyć chociażby na inwestycję kryptowaluty, czy na cokolwiek zechcesz, bo będą one trafiały bezpośrednio do Twojego portfela ETH. Co ważne, zapraszając nowe osoby do grupy CryptoProfit pomagasz w jej rozwoju. Środki z abonamentów będą w dużej mierze inwestowane w nowe źródła informacji, aby nie tylko utrzymać wysoki poziom sygnałów, ale również stale go zwiększać.

Jak to działa w praktyce?

Najprostszy z możliwych sposobów polecania to dzielenie się informacją na Facebooku i w innych mediach społecznościowych. Możesz wysłać wiadomości prywatne do znajomych, którzy działają na rynku kryptowalut lub chcieliby zacząć przygodę z zarabianiem na tym rynku. Skutecznym sposobem jest również zamieszczanie informacji w grupach poświęconych zarabianiu przez internet. Tutaj uwaga – nie spamuj! Postaw na jakość, zamiast na ilość. Udostępnij informację o CryptoProfit w kilku, maksymalnie w kilkunastu konkretnych grupach poświęconych zarabianiu przez internet. Poproś, aby zainteresowani wysłali do Ciebie wiadomość prywatną i pamiętaj o sprawdzaniu folderu „inne” w wiadomościach, aby nie przeoczyć żadnej wiadomości.

Aby ułatwić Ci polecanie, będziemy udostępniać materiały, których możesz używać do reklamowania CryptoProfit w mediach społecznościowych. Przyciągną one uwagę zainteresowanych zarabianiem, a do Ciebie będzie należało już tylko krótkie wprowadzenie w temat. Rozmawiając z osobą zainteresowaną uczestnictwem w naszej grupie, poproś ją aby:

  1. Opłaciła dostęp do grupy (0.15 ETH miesięcznie) na adres portfela znajdujący się na stronie cryptoprofit.pl.
  2. Wysłała potwierdzenie przesłania środków na adres kontakt@cryptoprofit.pl. W wiadomości powinna również znaleźć się informacja, że ta osoba jest od Ciebie, a więc Twoje imię i nazwisko lub adres email.

Po otrzymaniu wiadomości dodamy nową osobę do grupy, a Ty otrzymasz mailem informację o nowym poleconym. Za każdym razem, gdy Twój polecony opłaci abonament, 25% z tej kwoty trafi do Twojego portfela ETH.[/vc_column_text][vc_row_inner][vc_column_inner][vc_column_text css=”.vc_custom_1506862908995{margin-bottom: 0px !important;}”]

Materiały do polecania

Poniższe materiały są w 100% do Twojej dyspozycji. Możesz je kopiować i (w granicach rozsądku) udostępniać w swoich kanałach społecznościowych. Jeśli masz pomysł na nowe materiały, które Twoim zdaniem mogą być skuteczne w polecaniu grupy, napisz do nas na adres kontakt@cryptoprofit.pl. Stworzymy je dla Ciebie i udostępnimy tutaj, aby wspólnie rozwijać naszą grupę.[/vc_column_text][/vc_column_inner][/vc_row_inner][mk_gallery images=”104,105,103″][mk_gallery images=”107,141,142″][mk_gallery images=”146,143,148″][mk_gallery images=”166″][/vc_column][/vc_row]

Nie przegap ważnych informacji!

Otrzymuj najważniejsze informacje
i ekskluzywne materiały na temat kryptowalut.

Invalid email address
Pamiętaj, że możesz wypisać się w każdej chwili.