fbpx

Blockchain Hotels – sieć hoteli oparta o blockchain

Blockchain Hotels to szczególnie interesujący projekt ICO, któremu warto się przyjrzeć nie tylko ze względu na jego polskie korzenie. Twórcy projektu, Paweł Alva Nazaruk i Robert Szymański, zebrali zespół ekspertów, którzy pomagają im w realizacji celu, jakim jest stworzenie globalnej sieci hoteli wspieranej przez technologię blockchain. Będą to miejsca stworzone z myślą o innowatorach i tzw. cyfrowych nomadach, czyli ludziach, dla których praca w podróży jest stylem życia. Dla tych, których chcą w pełni poczuć się “obywatelami świata” i dzięki nowoczesnym technologiom jeszcze bardziej efektywnie doświadczać uroków naszej planety.

 

Co czyni ten projekt wyjątkowym?

W odróżnieniu od wielu projektów opartych o technologię blockchain, Blockchain Hotels posiada realne aktywa w postaci hoteli w najbardziej atrakcyjnych lokalizacjach. Już w tej chwili planowana jest budowa nowoczesnych ośrodków w Puerto Rico, na Bahamach, w Miami i San Francisco. Miejsca te nie są przypadkowe. Zostały dobrane w taki sposób, aby nie tylko dostarczały gościom najwyższych wrażeń, ale również stanowiły dobre punkty spotkań dla biznesu.

Twórcy skupiają się na stworzeniu unikalnej przestrzeni, sprzyjającej zarówno pracy, jak i rozrywce. Wyposażenie i wystrój ośrodków, będą wykonane według nowoczesnych standardów, aby spełnić wymagania nawet najbardziej wymagających podróżników. Tokeny HCI będą wewnętrzną walutą, która będzie używana do wszelkich transakcji w hotelach, czyli umożliwi dokonywanie opłat za pokoje, wynajem sprzętu, czy wykupienie wyżywienia. Jest to bardzo istotna przewaga nad innymi tokenami, które często mają wyłącznie spekulacyjną wartość.

Jaką rolę ma tu technologia Blockchain?

Oprócz samej kryptowaluty, blockchain będzie używany w projekcie do efektywnego zarządzania zasobami takimi jak woda i elektryczność. Pozwoli to stworzyć miejsca funkcjonujące w sposób bardziej ekonomiczny i przyjazny dla środowiska. Blockchain pozwoli zminimalizować koszty funkcjonowania przedsięwzięcia, co ma duże znaczenie dla przyszłych zysków dla inwestorów.

Zespół Blockchain Hotels

Przyglądając się zespołowi odpowiedzialnemu za Blockchain Hotels, możemy szybko stwierdzić, że mamy tu odpowiednich ludzi, na odpowiednim miejscu. Każdy, kto pracuje nad projektem posiada doświadczenie, które z pewnością przyczyni się do sukcesu tej firmy. Poniżej tylko część z nich:

Paweł Alva Nazaruk, czyli CEO i Co-founder, autor książki “Inwestycyjne Przebudzenie”, z sukcesami zarządzał wieloma projektami w obszarze marketingu, a obecnie jest doradcą w “The Good Game”, spółce tworzącej nowoczesne gry społecznościowe, która wśród klientów ma m.in. firmę Ebay.

Robert Szymański, Co-founder, od wielu lat zajmuje się tematem inwestycji. Założył m.in. firmę Megabilbordy Polska a od 2015 roku jest doradcą w stworzonej przez siebie spółce MeetFace, wycenianej na 8 mln dolarów.

Jonathan Chester, twórca Bitwege, czyli najpopularniejszego rozwiązania fakturowego, opartego o blockchain. Doradzał m.in. członkom Parlamentu Europejskiego, holenderskim bankom i kalifornijski Senat

ICO i dystrybucja tokenów

Blockchain Hotels (HCI) będzie używana jako oficjalna waluta dla wszystkich inwestorów i gości hoteli. Maksymalna jej ilość, jaka będzie udostępniona to 350 milionów monet. Wszystkie będą udostępnione podczas ICO.

Podsumowanie

Nazwa ICO: Blockchain Hotels

Firma: Blockchain Hotels

Nazwa tokenów: HCI

Typ projektu: kryptowaluty, nieruchomości, turystyka

Cena tokena podczas ICO: 0.08$ – 0.17$ (w zależności od terminu zakupu)

Ilość tokenów: 350 000 000

Typ tokenów: ERC20

Kraj: Polska

Link do rejestracji w ICO Blockchain Hotels: https://dashboard.blockchainhotels24.com/?ref=8fd6114

Korzystając z powyższego linku otrzymujesz dodatkowo 1% do swojego zakupu.

W razie jakichkolwiek pytań dotyczących tego ICO, zapraszamy również do kontaktu bezpośredniego.

Nie przegap ważnych informacji!

Otrzymuj najważniejsze informacje
i ekskluzywne materiały na temat kryptowalut.

Invalid email address
Pamiętaj, że możesz wypisać się w każdej chwili.

Komentarze (Brak)

Zostaw Swój Komentarz