fbpx

BlockchainFiesta – święto entuzjastów technologii Blockchain już 16 listopada w Krakowie

Już 16 listopada w Krakowie odbędzie się prawdziwe święto dla wszystkich entuzjastów technologii Blockchain – pierwsza edycja konferencji BlockchainFiesta.

Misją organizatorów jest zwiększenie świadomości na temat możliwości wykorzystania technologii Blockchain w biznesie, administracji rządowej, finansach, logistyce, służbie zdrowia, edukacji oraz innych sektorach gospodarki. Organizatorzy pragną również stworzyć jednodniową przestrzeń dialogu i wymiany doświadczeń dla reprezentantów różnych środowisk. Począwszy od programistów, startupy tworzące nowe produkty w oparciu o Blockchain, przedsiębiorców, aż po ekspertów w dziedzinie podatków i ustawodawstwa.

Wśród prelegentów zagoszczą eksperci z kraju i zagranicy: Tanjila Islam, Anish Mohammed, Anjalee Burr,  Dennis Van Der Vecht, Arne Rutjes, Jacek Czarnecki, Karol Przystalski i wielu innych.

Organizatorem wydarzenia jest Wawel Hill Sp z o.o., która od 2008 organizuje jedną z największych konferencji Agilowych w Europie – ACE! Conference.

Miejscem konferencji będzie Multikino w Krakowie. Bilety będą dostępne w sprzedaży od 30.08.2018. Po więcej szczegółów zapraszamy na oficjalną  stronę wydarzenia: www.blockchainfiesta.io.

Obserwuj nas na Telegramie i zapisz się do naszego newslettera poniżej, aby być na bieżąco.

Nie przegap ważnych informacji!

Otrzymuj najważniejsze informacje
i ekskluzywne materiały na temat kryptowalut.

Invalid email address
Pamiętaj, że możesz wypisać się w każdej chwili.

Komentarze (Brak)

Zostaw Swój Komentarz