fbpx

Darmowe kryptowaluty: Airdrop Accounting Blockchain + Opu Labs + Grapevine World = 70$ za <9 minut pracy

Darmowe Krypowaluty – Airdrop Accounting Blockchain, Opu Labs oraz Grapevine World

Dziś mamy dla Ciebie 3 Airdropy, w których do zgarnięcia są darmowe kryptowaluty od projektów: Accounting Blockchain, Opu Labs oraz Grapevine World o łącznej, szacunkowej wartości odpowiadającej ekwiwalentowi 70$ wypłacane, rzecz jasna w kryptowalutach projektów. Czas potrzebny na wykonanie zadań zlecanych przez wszystkie projekty to <9 minut. Oczywiście możesz wykonać Airdrop tylko jednego projektu jak i wszystkie z nich – decyzję ile czasu zamierzasz poświęcić na zadania pozostawiamy Tobie. Darmowe Kryptowaluty same na portfel nie wpadną 😉

Darmowe Kryptowaluty, czyli Airdrop od projektów kryptowalutowych to zabieg marketingowy stosowany przez twórców projektu, mający na celu zwiększenie tzw. brand awareness, czyli świadomości marki na rynku. W zamian za wykonywanie prostych zadań (jak np.: polajkowanie, obserwowanie strony, napisanie komentarza lub udostępnienie posta), otrzymujemy od projektu określoną ilość darmowych kryptowalut.

Pamiętaj aby w formularzach nigdy nie podawać wrażliwych danych (Aby otrzymać darmowe kryptowaluty, nie musimy [i nie powinniśmy] wypełniać organizatorom Airdropów pełnego KYCa, jak podczas inwestowania w ICO). Pamiętaj również aby do wykonywania Airdropów używać portfela, w którym to Ty kontrolujesz klucz prywatny, np. MyEtherWallet (jak założyć portfel MEW dowiesz się tutaj: LINK). Jeśli użyjesz portfela giełdowego, wtedy giełda otrzyma Twoje darmowe kryptowaluty. Jeśli jeszcze nie wiesz czym są Airdropy i jak bezpiecznie otrzymać swoje darmowe kryptowaluty, zalecamy zapoznać się z BHP wykonywania Airdropów: LINK.

#1 Airdrop Accounting Blockchain

Krótki Opis Projektu

Accounting Blockchain zamierza wesprzeć globalną społeczność księgowych za pomocą wielu unikatowych funkcjonalności, które umożliwia blockchain. M. in. wszystkie faktury i rachunki, których każdy biznes przetwarza setki, tysiące a nawet miliony miesięcznie nie będą musiały być duplikowane kilkukrotnie podczas całej drogi, co znacznie zmniejsza ryzyko oszustwa czy błędu po na którymś z etapów oraz znacznie obniża koszty.

Strona Internetowa: https://www.theaccountingblockchain.io

Szacunkowa Wartość Tokenów z Airdropa: 5 USD

Czas potrzebny na Wykonanie Zadań: 1 minuty 30 sekund

Jakich Zasobów Potrzeba aby Otrzymać Darmowe Kryptowaluty?

 • adres email
 • adres ETH, na którzy chcesz otrzymać darmowe kryptowaluty

Jak Uzyskać Darmowe Kryptowaluty?

1.  Aby wziąć udział w Airdropie kliknij w ten link przekierowujący do strony głównej projektu: LINK.
2. Następnie w prawym górnym rogu strony kliknij „login”
3. Zarejestruj się podając swój email oraz hasło
4. Na maila otrzymasz link dopełniający rejestrację, kliknij go
5. Zaloguj się do panelu i podaj swój adres ETH

Opcjonalnie: Możesz polecić Airdropa znajomym aby zyskać dodatkowe tokeny.

Dodatkowo: Tokeny otrzyma pierwsze 60,000 osób, podczas naszej rejestracji byliśmy przy 59,000 dlatego polecamy się pośpieszyć.

#2 Airdrop Opu Labs

Krótki Opis Projektu

Misją Opu jest zrewolucjonizowanie branży dermatologicznej. Chcą oni poprawić sposób w jaki branża wymienia ze sobą dane, informacje co zadowoli zarówno pacjentów, dermatologów, kliniki, specjalistów branżowych a także producentów produktów związanych z dermatologią. Opu łączy ze sobą AI, uczące się które terapie przynoszą najlepsze efekty dla różnych rodzajów cery, pozwala użytkownikom wyszukać ważne informacje w bazie danych, łączy ze sobą ludzi mających rozwiązania na odpowiednie problemy i tych, którzy chcą te problemy rozwiązać. Cała platforma wymiany informacji/ wartości będzie obsługiwana za pomocą tokenów Opu.

Strona internetowa: https://opu.ai/

Szacunkowa Wartość Tokenów z Airdropa: 60 USD

Czas potrzebny na Wykonanie Zadań: 4 minuty 30 sekund

Jakich Zasobów Potrzeba aby Otrzymać Darmowe Kryptowaluty?

 • adres email
 • konto na Telegram
 • konto na Twitter
 • konto na Reddit
 • konto na Instagram
 • konto na Facebook
 • konto na Medium
 • adres ETH, na którzy chcesz otrzymać darmowe kryptowaluty

Jak Uzyskać Darmowe Kryptowaluty?

1. Zarejestruj się na ich stronie dedykowanej Airdropowi: LINK
2. Zarejestruj się podając swój email i hasło
3. Po zalogowaniu do panelu naciśnij przycisk „Dashboard” a następnie zjedź niżej do części oznaczonej „Social Media Airdrop”.
4. Zostaniesz przekierowany na stronę z paskiem postępu, gdzie po kolei będziesz wykonywał wszystkie zadania związane z dołączaniem do mediów społecznościowych Opu.

Opcjonalnie: Możesz polecić Airdropa znajomym aby zyskać dodatkowe tokeny.

Dodatkowo: Po wykonaniu zadań najwygodniej będzie wejść do zakładki „OPU Wallet” zaznaczyć opcję „Send OPU Coins at end of ICO?” i podać swój adres ETH, na który mają zostać wysłane tokeny po ICO. W przeciwnym razie będziemy musieli je stamtąd ręcznie wyciągnąć.

#3 Airdrop Grapevine World

Krótki Opis Projektu

Grapevine World to zdecentralizowany ekosystem do wymiany danych z zakresu zdrowia w ustandaryzowany i bezpieczny sposób. Grapevine zamierza stworzyć nowy rynek gdzie pacjenci, lekarze, opiekunowie medyczni, badacze i technicy medyczni mogą wymieniać się informacjami, usługami i produktami.

Strona internetowa: https://grapevineworldtoken.io/

Szacunkowa Wartość Tokenów z Airdropa: 5 USD

Czas potrzebny na Wykonanie Zadań: 2 minuty 30 sekund

Jakich Zasobów Potrzeba aby Otrzymać Darmowe Kryptowaluty?

 • adres email
 • konto na Telegram
 • konto na Twitter
 • konto na Facebook
 • adres ETH, na którzy chcesz otrzymać darmowe kryptowaluty

Jak Uzyskać Darmowe Kryptowaluty?

1. Wykonaj zadania i podaj dane wymagane w formularzu google: LINK
2. Polajkuj ich fanpage na Facebooku
3. Obserwuj ich Twittera
4. Dołącz do ich Telegrama
5. Udostępnij link do Airdropowego Formularza na Twitterze lub Facebooku, podając przy tym hashtagi: #Healthcare #Blockchain #HealTheWorld

Jeśli jeszcze nie wiesz czym są Airdropy i jak bezpiecznie otrzymać swoje darmowe kryptowaluty, zalecamy zapoznać się z BHP wykonywania Airdropów: LINK.

Nie przegap ważnych informacji!

Otrzymuj najważniejsze informacje
i ekskluzywne materiały na temat kryptowalut.

Invalid email address
Pamiętaj, że możesz wypisać się w każdej chwili.

Komentarze (Brak)

Zostaw Swój Komentarz